X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ovitrelle/testowanie/biegunka
Odpowiedz

Ovitrelle/testowanie/biegunka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mciątko Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 8 listopada 2023, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Dziś 30 dzień cyklu ( zazwyczaj 27-28 ) , ale pierwszy raz przy pomocy zastrzyku ovitrelle wiec według długości fazy lutealnej termin @ przypada dopiero dziś .
    15 doba od owulacji , 16 dzień od zastrzyku a test sikany rano neagatywny. 10 dnia od owulacji beta negatywna a nową boję się zrobić. od 4 dni bóle jakby okresowe których nigdy wcześniej PRZED okresem nie było a od 4-5 dni biegunka i wzdęcia. Czy widzicie jeszcze jakąś szansę na ciąże w tym cyklu? Jeśli okres dziś nie przyjdzie to rozważam betę w dniu jutrzejszym . Jestem już na pograniczu szaleństwa przez to całe wyczekiwanie i wieczną niepewność :(

  • Ewappp Autorytet
    Postów: 354 298

    Wysłany: 9 listopada 2023, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię doskonale, czekanie i ta bezradność są najgorsze :/ objawy na tak wczesnym etapie są niestety subiektywne, najlepiej zbadaj betę, będziesz miała pewność. Trzymam kciuki!

    Mciątko lubi tę wiadomość

  • Justdoit Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 listopada 2023, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Jestem tutaj nowa. Staramy się z mężem od roku bez rezultatów. Zaczęłam stymulację z clo + ovitrelle + progesteron. Owulacja była z dwóch pęcherzyków. Minęły 2 tygodnie od owulacji monitorowanej i od tygodnia mam bóle brzucha jak na okres i rozstrój żołądka. Czekam do niedzieli żeby zrobić test. Czy któraś z was tez ma takie bóle?

  • Mciątko Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 21 listopada 2023, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam a niestety ciąży z tego nie było .
    Kilka dni morderczych biegunek i dyskomfort z tym związany a testy bielsze być nie mogły ... Na końcu okres spóźniony i badania potwierdzające brak szans w tym cyklu . Polecam się nie nastawiać bo dosłownie każdy objaw może być wynikiem leków stymulujących. Ja się poddałam i po prostu czekam tym razem mimo braku wiary ,że w końcu się uda .
    Dziś inseminacja ale tylko 5 ml spermy więc też nie jestem zbyt optymistycznie nastawiona a zastrzyk ovitrelle tym razem po inseminacji a nie przed + estrofemme+ za jakieś 3 dni progesteron besins tym razem nie dobę a kilka dób po inseminacji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ