X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Patenty na dolegliwości podczas starań
Odpowiedz

Patenty na dolegliwości podczas starań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może znacie jakieś sprawdzone sposoby. Wiadomo- staramy się o fasolkę i czasem za bardzo nas poniesie i po przytulaniu zdarza się plamienie. Chodzę często do gin i raczej problemow z nadżerką itp nie mam, ale często pojawia się krew po <3 macie jakieś pantenty- nie wiem, może na uszczelnienie naczyń krwionośnych, żeby nie pękały i nie krwawiły. Albo jakieś inne rady? Na pewno nie jest to kwestia suchości a przez to otarcia. Pomóżcie, bo mam stresa zawsze przez to, a nie chciałabym tracić cyklu starań przez takie sytuacje :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyźbym tylko ja miala takie przypadłości? :(

  • Tolik123 Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 28 listopada 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore zwykla wit.C i detramax ale jak sie nie staramy bo to tez chemia, w ogole głóg poprawia krażenie i biore zamiennie z detramaxem

    PCOS, tylozgiecie, wysoka insulina, MTHFR++
    rfxgqqmztlcuyju7.png
  • Tolik123 Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 28 listopada 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze arnika, ale to bardziej na stluczenia i Rokitnik- ja jedna mala lyzke codziennie do sniadania biore- kupilam olej z rokitnika w zielarskim (kolo 15zl), rokitnik tez powoduje ze blony sluzowe sie nie przesuszaja takze na plus oprocz braku plamien wiecej sluzu:)^^ no i wisiolek tez olej ale to z naczyniami nie ma nic wspolnego tylko wiecej sluzu i ciezej o plamienie (przynajmniej u mnie)

    PCOS, tylozgiecie, wysoka insulina, MTHFR++
    rfxgqqmztlcuyju7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo super, dziękuję Ci bardzo! <3 Spróbuję na początek może ten olej z rokitnika, mam nadzieję, że pomoże :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ