X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Patenty na dolegliwości podczas starań
Odpowiedz

Patenty na dolegliwości podczas starań

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2016, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może znacie jakieś sprawdzone sposoby. Wiadomo- staramy się o fasolkę i czasem za bardzo nas poniesie i po przytulaniu zdarza się plamienie. Chodzę często do gin i raczej problemow z nadżerką itp nie mam, ale często pojawia się krew po <3 macie jakieś pantenty- nie wiem, może na uszczelnienie naczyń krwionośnych, żeby nie pękały i nie krwawiły. Albo jakieś inne rady? Na pewno nie jest to kwestia suchości a przez to otarcia. Pomóżcie, bo mam stresa zawsze przez to, a nie chciałabym tracić cyklu starań przez takie sytuacje :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2016, 09:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyźbym tylko ja miala takie przypadłości? :(

• Tolik123 Koleżanka

Wysłany: 28 listopada 2016, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore zwykla wit.C i detramax ale jak sie nie staramy bo to tez chemia, w ogole głóg poprawia krażenie i biore zamiennie z detramaxem

PCOS, tylozgiecie, wysoka insulina, MTHFR++
    rfxgqqmztlcuyju7.png
  • Tolik123 Koleżanka

Wysłany: 28 listopada 2016, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze arnika, ale to bardziej na stluczenia i Rokitnik- ja jedna mala lyzke codziennie do sniadania biore- kupilam olej z rokitnika w zielarskim (kolo 15zl), rokitnik tez powoduje ze blony sluzowe sie nie przesuszaja takze na plus oprocz braku plamien wiecej sluzu:)^^ no i wisiolek tez olej ale to z naczyniami nie ma nic wspolnego tylko wiecej sluzu i ciezej o plamienie (przynajmniej u mnie)

PCOS, tylozgiecie, wysoka insulina, MTHFR++
    rfxgqqmztlcuyju7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2016, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo super, dziękuję Ci bardzo! <3 Spróbuję na początek może ten olej z rokitnika, mam nadzieję, że pomoże :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ