X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PCOS możliwość ciąży czy coś gorszego np zapalenie
Odpowiedz

PCOS możliwość ciąży czy coś gorszego np zapalenie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, od 5 dni boli mnie podbrzusze na środku i po lewej stronie oraz sutki. Nie wiązałam tych dwóch bóli. Początkowo myślałam, że to zapalenie pęcherza ponieważ przy napieraniu w ubikacji (siku, stolec a nawet gazy) czuje ucisk podobny do kolki. Wykonałam badanie moczu. Lekarz z którym pracuje powiedział, że to raczej nie pęcherz tylko jajnik. Zrobiłam na wszelki wypadek posiew moczu, który będzie za 3 dni. Dodatkowo ostatnie 2 dni miałam straszne wzdęcia, teraz już ustąpiły. Staram się z mężem o dziecko od 1,5 roku. Mam zespół policystycznych jajników. Biorę aktualnie leki. Clostilbegyt, estrofem oraz luteinę. dziś jest 21 dzień cyklu i biorę luteinę do 25 dnia cyklu. Czy jest możliwość, że to ciąża? Do kogo mam się zgłosić. Żaden lekarz ginekolog u Nas nie przyjmuję. A wizytę u swojego mam dopiero w połowie stycznie. Okres mam dostać 4 stycznie planowo. Martwię się ponieważ nigdy mnie jeszcze tak nie bolało. Nie chcę na siłę zażywać leków. Czy ewentualnie jak zgłoszę się na izbę przyjęć to ginekolog zrobi mi USG i czy jeśli byłaby to ciąża, czy ją wykryje na USG? Na test beta HCG jest za wcześnie.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gazy wzdecia , bardzo mozliwe przy luteinie..

    ciazy nie mozesz wykluczyc ale tez nie ma co sie nastawiac.. ja mam tak co miesiac.. parcie na mocz, wzdecia, gazy.bol glowy .szczegolnie po owulacji.. u mnie jest to "wina" progesteronu ..wysokiego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2014, 20:48

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle, że bardzo długo biorę luteinę już i nigdy mi nie towarzyszyły. A wzdęcia i gazy zaczęły się przed braniem luteiny:(

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a bralas wczesniej clo i estrofem ??

    i jelsi tak czy mialas robiony monitoring przy vclo

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak brałam, wcześniej już 2 razy po 4 miesiące a teraz już od 3 miesięcy. Miałam monitoring przy clo ale taki niedokładny.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli przez ten czas nie bylo torbieli to spokojnie :)
    choc w 21 dc raczej torbiel by jeszcze nie dawal takichobjawow..wiec..moz e akurat sie udalo :)
    spokojnie czekaj i zrob test jakies 12 dpo :)

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli na wcześnie na bete to tym bardziej gin tu nie pomoże ;-/ ja też brałam luteinę - od owulacji do dnia terminu @ miałam brać - w razie ciaży brać dalej, w przypadku braku ciąży odstawić i czekać na @. Ja bym na Twoim miejscu poczekała do 11dpo i poszła na bete :) i do tego czasu luteiny nie odstawiała :)

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo za pomoc. Bardzo się stresuje. Boję się, że znów coś nie tak poszło i coś niedobrego się dzieje z moim jajnikiem. Nie chcę brać niepotrzebnie leków. Pozdrawiam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteinę będę brała na pewno. Zastanawiałam się nad ginekologiem bo jeżeli to nie ciąża to raczej coś innego by wykrył. A z drugiej strony już raz poroniłam przez ginekologa. Nie powiedział mi, że jestem w ciąży i przepisał antykoncepcje, biorąc ją bardzo źle się czułam a po 30 dniach poroniłam. Byłam w 5 tygodniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to co to za ginekolog?!?!? powiesiłabym go za przyrodzenie!!!! masakra :( ja nie zdążyłam z poprzednią ciążą dojechać do gina i fasolka mnie opuściła. takze teraz nie czekam i jutro jadę :) idź najpierw na bete, bo wczesnej ciąży i tak gin nie zobaczy i wyśle Cie na to badanie :) i po Nowym Roku na spokojnie do gina :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię:) Dzięki za odpowiedzi. Życzę Tobie powodzenia i wszystkiego najlepszego w tym nowym roku! Aby fasolka się pojawiła i była aż do narodzin :* :)

    skabarka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ