X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie piekące brodawki po jajeczkowaniu
Odpowiedz

piekące brodawki po jajeczkowaniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 3 dni po jajeczkowaniu,bardzo mam bolace brodawki. pieka mnie i sa takie jakby gorace. wczoraj jak miałam seks to nawet nie mogłam sie nimi zabawiac przed facetem <smuteczek> tak bardzo bolały. czy to moze byc objaw? <zamyslona>

    dotik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wierze w to, co czytam ..... -,-

    pucek, lauda., D-dawna, kr0pka, kasza, Kena1983, Cigaretta, kattalinna, Aga Inwestująca, mik82 lubią tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <uwielbiam takie tematy>

    Ania_84, sylwiaśta159, mik82 lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    jestem tu zupełnie świeża.
    Staramy się od 2 cykli, ale to 1 cykl z OF.

    Dopiero uczę się rozpoznawać swoje ciało, i jak narazie idzie mi to średnio ;/

    W tym m-c po przybliżonej dacie owulacji (nie wiem do konca czy się odbyła czy nie) zaczęły pobolewać mnie sutki i stały się jakby bardziej wypukłe i kłuć prawy jajnik dość odczuwalnie (19dc)

    Nie wiem czy to objaw późnej owulacji (cykle zazwyczaj 28dni)czy może coś "zaskoczyło" Boję się nakręcać bo z poprzedniego m-ca wiem, że potem jest straszne rozczarownie.

    Pozdrawiam

    bv5tg9v.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkie pseudo objawy możesz sobie w kieszeń schować. uroić sobie ciążę na podstawie "objawów" to ja mogę w każdym cyklu, tylko po cholerę. szkoda nerwów. poobserwuj się z pół roku, to mniej więcej dojdziesz, jak u Ciebie cykle wyglądają. a ciążę potwierdzi nawet nie test czy Bhcg tylko usg z bijacym sercem.
    nakręcanie się i potem rozczarowanie w 1
    cs czy nawet 5cs jest bez sensu - lepiej się wina napić! tak czy siak życzę Ci jak najlepiej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 16:48

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza mnie po owulacji prawie zawsze bolą cycki, więc przestałam na to patrzeć w ogóle. Przynajmniej wiem, że jak zaczęły boleć to już po ptokach i po owulacji. Może u Ciebie będzie inaczej, ale musi minąć parę cykli, musisz się obserwować i dopiero zaczniesz zauważać różnicę. Niestety ma to jeden minus bo po jakimś czasie owszem, zna się swoje objawy, rozpoznaje owu, że już po owu itd. ale jak nie daj Boże pojawi się jakiś nowy objaw to od razu człowiek zaczyna się nakręcać (przynajmniej ja tak miałam)

    PS. Powodzenia!

    PS.2 nie ma to jak pod rząd avatar myszy, psa i kota :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2015, 17:41

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba rzeczywiście pozostaje się wina napić,
    dziś jakieś pierwsze brunatne plamki (nieco zbyt wcześnie ;/)
    i negatywny test.

    W ogóle mam wrażenie, że od kiedy zaczęliśmy się z starać cykle mi się skróciły- dziwne...

    bv5tg9v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ