Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pierwsza Gwiazdka w grudniu świeci 🌟, w sierpniu nam przyniesie dzieci 👶🏼
Odpowiedz

Pierwsza Gwiazdka w grudniu świeci 🌟, w sierpniu nam przyniesie dzieci 👶🏼

Oceń ten wątek:
  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemonka przepiękne krechy, gratulacje 😍

    Lemonka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • Jeszcze_Blizniaki Autorytet
    Postów: 717 854

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wooow, Lemonka🙂 który to dpo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2021, 05:35

    2004 starsza dzidzia
    2016 młodsza dzidzia

    Od czerwca 2021 starania o trzecią dzidzię 😁

    11.2021 cb
    2007 cb
  • Lemonka Autorytet
    Postów: 333 651

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze_Blizniaki wrote:
    Wooow, Lemonka🙂 który to dpo?
    Podejrzewam że 15dpo, ale żadnych testów owulacyjnych nie robiłam.
    28dc, a mam cykle 27-29dniowe

    p19ucsqv0wbmh581.png
  • Jeszcze_Blizniaki Autorytet
    Postów: 717 854

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemonka wrote:
    Podejrzewam że 15dpo, ale żadnych testów owulacyjnych nie robiłam.
    28dc, a mam cykle 27-29dniowe
    Ja mam dziś 10 dpo mniej więcej, 24 dzień cyklu. Ależ mnie korci 😉

    2004 starsza dzidzia
    2016 młodsza dzidzia

    Od czerwca 2021 starania o trzecią dzidzię 😁

    11.2021 cb
    2007 cb
  • Jo_an Autorytet
    Postów: 2339 2542

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemonka 😍

    Lemonka lubi tę wiadomość

    86' starania od 8.19, od 11.20 w Klinice. M:obniżona ilość i ruchliwość, DFI 28%
    4.21 cb, 4.21 IUI, 6.21-2 IUI :(
    7.21 IVF:11pęcherzyków❄️❄️❄️❄️❄️8.21 i 9.21-2 transfery :(
    ANA1 ujemne, NK ok, biopsja endo, MTHFR A1298C homo, PAI-1 hetero. KIR AA, C1C1. AlloMLR 0%

    Naturalny cud:
    27.11 beta 36
    18.06 33+0🐣Adaś
    age.png
  • Kaśik Autorytet
    Postów: 1429 3338

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemonka 😍

    I za całą ekipę dziś testujących 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Lemonka lubi tę wiadomość

    2018 - początek starań
    2020- start klinika
    2021 - IUI 💚 -> 💔 7tc. /2021 - IUI ❌/2021 - IUI ❌ /2021 -IUI ❌
    2021 - start InVitro
    2022 - transfer 💚 --> 11tc.💔 (trisomia 22)
    2022- transfer 🍀 --> 💚
    2023- 💙 3540g., 53cm💙
    age.png

    2024/2025- start kolejne starania - efekt -> genetycznie niepoprawne zarodki - kończymy starania :(
    2025.10 - Niespodzianka!
    2025.11 - Prenatalne i bad. genetyczne OK - dziewczynka💝

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemonka gratulacje ❤🍀



    Mi się dzisisj śniło ze zrobilam test i grube dwie krechy 🥺

    Lemonka, Olcykowa, Karo123 lubią tę wiadomość

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4893 7473

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemonka gratulacje!

    Lemonka lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Lemonka Autorytet
    Postów: 333 651

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Lemonka gratulacje ❤🍀



    Mi się dzisisj śniło ze zrobilam test i grube dwie krechy 🥺
    Wierzę, że ten sen niedługo się spełni ✊✊

    Ja dzisiaj śniłam że robiłam test ciążowy (całą noc o tym myślałam żeby nie zapomnieć testować😜) i ten test był elektroniczny i wyświetliło mi się że mam nadwagę i zły stosunek wody do tłuszczu w organizmie 😂 nie wiem skąd mi się to wzięło, a należę raczej do szczuplaków

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2021, 06:41

    miska122, Mama_Basia, Sway, nick nieaktualny, Olcykowa, Kaśik, Słomka lubią tę wiadomość

    p19ucsqv0wbmh581.png
  • Mersalla Autorytet
    Postów: 2152 4867

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemonka gratulacje ❤️❤️❤️

    Lemonka lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻 Starania od 08.2020 | starania o bąbla nr 2 od 02.2025
    💔 Poronienia: 12.2020 (6t3d), 03.2021 (9t6d), 09.2021 (8t2d) | 03.2025 cb, 05.2025 cb

    Histeroskopia 03.12.2021 -> usunięto zrost centralny
    AlloMLR 0%:
    💉Szczepienia limfocytami 🔜 20.12.21✅, 10.01.22✅, 31.01.22✅


    🌈 Helena - 02.12.2022 o godz. 00:07 (40t1d), 3090g i 52cm
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2716 3176

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Lemonka, gratulacje! Piękne krechy 😍

    Lemonka lubi tę wiadomość

    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    ▪️ I IVF: FET ❄️4BB✖️
    ▪️ II IVF:
    • FET❄️4BA- 5tc💔
    • FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883;
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    🍀Nasze słoneczko jest już z nami ☀️🧑‍🧑‍🧒
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemonka jakie piękne krechy 🥺🥺🥺 gratulacje!! ❤️❤️❤️
    Trzymam kciuki za całą ekipę z dzisiaj ✊✊✊✊

    LawendowePole teraz rozumiem Twoją reakcje. Bardzo mi przykro, że tyle złego Cię spotkało :( podziwiam Cię cholernie, jesteś silną kobietą i nawet się nie waż myśleć inaczej!
    Zresztą kobity ogólnie są znacznie silniejsze od facetów i fizycznie i psychicznie. Tyle ile my w życiu musimy znieść bólu, rozczarowań, strat.... Ehh.

    Gosia bardzo dobre podejście, niestety ale na to co się wydarzy żadna z nas wpływu nie ma. Zadręczanie się tym co będzie lub co może być (u mnie) powoduje Stany depresyjne.
    W życiu mało nie przeszłam, od urodzenia mam pod górkę i jedynym wyjściem było zmienić nastawienie. W innym przypadku mogło mnie tu z wami dziś nie być.

    Gosiunia mocno trzymam kciuki ✊✊❤️

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Mama_Basia Autorytet
    Postów: 606 363

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemonka jakie piękne krechy 🤩 Gratulacje!
    Szacun, że wytrwałaś do 15 dpo, przynajmniej nie ma wątpliwości 🙂

    Trzymam kciuki za mikołajkowe testowanie ✊✊✊
    Pod czyim kibelkiem dziś czekamy? 😁

    Lemonka lubi tę wiadomość

  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemonka piękne kreski 😍😍♥️

    Lemonka lubi tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nadrobiłam Was prawie cala moja przerwę :).
    Miałam bardzo intensywny weekend, świętowanie 4 urodzin mojej małej potem jakieś sale zabaw itp. Trochę mi to poprawiło humor.. w czwartek będę jechać do szpitala, lekarz kazał mu drobić te badania poronienie wiecie ile kosztuje? Co powinnam powiedzieć?

    Lemonka gratuluję oczywiście i trzymam kciuki bardzo za Ciebie :)
    Lawendowe... Ciebie też ściskam bardzo i jestem myślami.... Ja się zastanawiam wiecie skąd np są te przerośnięte pęcherzyki żółtkowe, czy to się da jakoś zbadać?

    Lemonka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym mogła prosić o kciuki dziś. Wylądowałam w szpitalu z powodu krwiaka który zaczął się opróżniać. Dostałam krwotoku i potem wypadł ze mnie wielki skrzep 😓. Czekam na obchód

    Hania123, nick nieaktualny, Red555 lubią tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Sway Autorytet
    Postów: 1130 1369

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Boże Jeżynka 🙁, trzymaj się dziewczyno🍀🍀

    Lemonka super kreski❤

    Kociara ✊✊

    age.png

    20.11 - ⏸, 22. 11 - beta: 526, 24.11 - beta: 1128
    13.12 - mamy ♥️ 7+2, CRL 0,94 cm
    05.01 - 10+2, CRL 4,00 cm, FHR 174 ud/min
    17.01 - nifty pro niskie ryzyka, ♂️
    18.01 - (wg usg 12+5) CRL 7,00 cm, FHR 163 ud/min; NT 1,6 mm
    15.03 - (wg usg 20+0) 330g zdrowego chłopaka
    20.05 - (29+6) 1472 g🦁
    19.07 - (38+3) 3265 g małego mężczyzny
    29.07.2022 godz. 14.50 (39+6) DETONACJA💣💣💣 Julian Michał 3260g, 55cm 🦁
  • Jo_an Autorytet
    Postów: 2339 2542

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wielkie kciuki. Krwiaki niestety ponoć są częstsze niz by się wydawało. Leż grzecznie i dawaj nam znać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2021, 07:44

    86' starania od 8.19, od 11.20 w Klinice. M:obniżona ilość i ruchliwość, DFI 28%
    4.21 cb, 4.21 IUI, 6.21-2 IUI :(
    7.21 IVF:11pęcherzyków❄️❄️❄️❄️❄️8.21 i 9.21-2 transfery :(
    ANA1 ujemne, NK ok, biopsja endo, MTHFR A1298C homo, PAI-1 hetero. KIR AA, C1C1. AlloMLR 0%

    Naturalny cud:
    27.11 beta 36
    18.06 33+0🐣Adaś
    age.png
  • Lemonka Autorytet
    Postów: 333 651

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka, czekamy na wieści, trzymam 🤞

    p19ucsqv0wbmh581.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    Gdybym mogła prosić o kciuki dziś. Wylądowałam w szpitalu z powodu krwiaka który zaczął się opróżniać. Dostałam krwotoku i potem wypadł ze mnie wielki skrzep 😓. Czekam na obchód
    Jezynka kciuki ✊✊ daj znać jak sytuacja

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ