Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 21 lutego 2021, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marieen bardzo bym chciała zeby tak bylo.. Jutro powtórzę test.;*
    Ewelina ja zazwyczaj mam sucho dlatego dla mnie to dziwne troszkę;)

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • ewelina Koleżanka
    Postów: 57 29

    Wysłany: 21 lutego 2021, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Marieen bardzo bym chciała zeby tak bylo.. Jutro powtórzę test.;*
    Ewelina ja zazwyczaj mam sucho dlatego dla mnie to dziwne troszkę;)

    Ja też zawsze mam sucho, infekcji na pewno nie mam więc też mnie ten śluz zastanawia

    preg.png

    age.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 21 lutego 2021, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina wrote:
    Ja też zawsze mam sucho, infekcji na pewno nie mam więc też mnie ten śluz zastanawia
    Jakie masz cykle? Napisz cos więcej;)

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • ewelina Koleżanka
    Postów: 57 29

    Wysłany: 21 lutego 2021, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Jakie masz cykle? Napisz cos więcej;)

    Cykle mam regularne, 27-28 dni. Od 2 miesiecy od 16 do 25 dc biorę duphaston (miałam problem z nawracajacymi polipami i duphaston ma zapobiegać kolejnym). Testów owulacyjnych nie robię temp też nie mierze. Na podstawie obserwacji śluzu i bolu jajników wydaje mi się, że owulacje miałam 13. Czy jest sens robienia jutro testu, czy lepiej poczekać jeszcze kilka dni?

    preg.png

    age.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 21 lutego 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli jesteś cierpliwą osobą to ja bym poczekala jeszcze 3 dni ale nie jestem ekspertką ;( i sama sie waham czy powtarzać test;(

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • ewelina Koleżanka
    Postów: 57 29

    Wysłany: 21 lutego 2021, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Jeżeli jesteś cierpliwą osobą to ja bym poczekala jeszcze 3 dni ale nie jestem ekspertką ;( i sama sie waham czy powtarzać test;(


    Cierpliwa to ja na pewno nie jestem;) ale chyba jeszcze poczekam

    Agut lubi tę wiadomość

    preg.png

    age.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 21 lutego 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🥰 No dziewczyny licze na to ze rano sie obudze i tutaj bedzie taki ladny wysyp ⏸ ✊🥰

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 21 lutego 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    🥰 No dziewczyny licze na to ze rano sie obudze i tutaj bedzie taki ladny wysyp ⏸ ✊🥰
    Myslisz, ze juz jutro powinnam zrobić test? Czy może poczekać do terminu @?
    Kurde przyznam szczerze ze pociesza mnie fakt ze cyce mnie nie bolą.
    Jutro trzymam mocz i śmigam do rossmana haha w pracy bede testować:)

    W ogole dzisiaj miałam drzemkę i śniło mi sie ze szukalam słodkiego😊🍭😂

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 21 lutego 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne ze mysle zenjutro juz mozesz robic tylko najlepiej z pierwszego moczu, a test napewno o czulosci 10Mlu
    ❤ ja wiem ze tam beda II kreski! 🥰🥰🥰🤞🤞🤞🤞

    Ja zrobilam 6dni przed i wyszedl pozytyw😁😁

    Takze bez obaw rob 😊😊😊

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 21 lutego 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubie jak sie tutaj odzywasz .Działasz na mnie uspokajająco👌😊

    Marienn lubi tę wiadomość

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 22 lutego 2021, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Lubie jak sie tutaj odzywasz .Działasz na mnie uspokajająco👌😊

    Dziekuje kochana! 💞🥰 czekam na kazda z Was z terminem porodu w drugiej grupie ✊✊❤

    A jesli nie to caly czas tutaj z Wami bede i mocno bede dopingowac Wam i sobie nadal 🙈😊😍💕

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Bc_m Przyjaciółka
    Postów: 89 95

    Wysłany: 22 lutego 2021, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !
    15.02 miałam owulacje .
    Czy to możliwe zebym już teraz miała mdłości ?
    Według mnie to za wcześnie, ale dzisoaj rano obudziłam się z bolem głowy, dreszczami i ledwo siedzę- ciagle latam do łazienki... zbiera mnie na wymioty😒
    Co myślicie ?
    Może to jakieś zatrucie... ale tak podpytam Was ☺️

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 22 lutego 2021, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bc_m wrote:
    Hej dziewczyny !
    15.02 miałam owulacje .
    Czy to możliwe zebym już teraz miała mdłości ?
    Według mnie to za wcześnie, ale dzisoaj rano obudziłam się z bolem głowy, dreszczami i ledwo siedzę- ciagle latam do łazienki... zbiera mnie na wymioty😒
    Co myślicie ?
    Może to jakieś zatrucie... ale tak podpytam Was ☺️

    Hmm.. myślę że za wcześnie na takie objawy....
    Ale dla spokoju zrób test :)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Daga2654 Znajoma
    Postów: 31 4

    Wysłany: 22 lutego 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brak okresu, dużo kremowego sluzu, mały piersi ale tylko jak dotykam w staniku, pojawiły się bóle jak na miesiączkę, od rana ciężko stoję na nogach ledzwia mnie bolą, robi mi się nie dobrze parę razy dziennie, szyjka trochę ciągnie i to na tyle, no nic poczekam jeszcze jeden dzień i zrobię test, jeśli to ciąża to powinny być mega grube kreski bo kurcze owulacja była w 11/12/13 dc bo tylko wtedy miałam płodny śluz typowo, od 13 nie było już pięknego płodnego

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 22 lutego 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatyw..2 dni do @.. Cykl 32

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • agaga Ekspertka
    Postów: 287 83

    Wysłany: 22 lutego 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, to teraz musisz poczekać do miesiączki bo jeszcze nic nie przesądzone.

    Ja już kupiłam test ale robię dopiero w środę rano chociaż i tak obawiam się tej bieli...piersi narazie mnie bolą, głównie od dołu. W tamtym cyklu raczej po bokach.

    Żałuję że zanim rozpoczęliśmy starania nie zaczęłam obserwować swojego organizmu. Przynajmniej bym się niepotrzebnie nie nakręcała przy jakiś objawach.

    m3sxs65gvjb9w3j9.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 22 lutego 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinka napewno? Nic nie przeswituje? 😑 test byl 10mlu czy 25?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 22 lutego 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10.. Juz zostalo mi tylko czekać na @. Gdybym byla w ciąży test by pokazał juz 2 kreskę.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 22 lutego 2021, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    10.. Juz zostalo mi tylko czekać na @. Gdybym byla w ciąży test by pokazał juz 2 kreskę.
    Daj zdjęcie testu my ocenimy :p

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 22 lutego 2021, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test wrzuciłam dziewczyny. Nie chce sie doszukiwać. Kurde całkiem inaczej sie czuje niz zawsze przed okresem. Miałam nadzieję..

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
‹‹ 950 951 952 953 954 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ