X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pink a beta hcg
Odpowiedz

Pink a beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Dziewczyny czy to możliwe żeby przy takiej kresce na pinku beta hcg wynosiła tylko 10,2? Test u góry z wczoraj a na dole z dziś

    IMG-2280.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2023, 13:14

    PauOla lubi tę wiadomość

  • miska122 Autorytet
    Postów: 4402 7487

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko stwierdzić bo test nie jest wyznacznikiem bety, ale ja przy becie 30 miałam na pinku ledwo widoczną kreskę. Może powtórz badanie w innym laboratorium

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Chłopczyk <3 💙
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    Ciężko stwierdzić bo test nie jest wyznacznikiem bety, ale ja przy becie 30 miałam na pinku ledwo widoczną kreskę. Może powtórz badanie w innym laboratorium
    Chyba właśnie tak zrobię 🤔

  • Ewappp Autorytet
    Postów: 354 298

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulix wrote:
    Cześć! Dziewczyny czy to możliwe żeby przy takiej kresce na pinku beta hcg wynosiła tylko 10,2? Test u góry z wczoraj a na dole z dziś

    IMG-2280.jpg

    Wszytsko zalezy od rozcieńczenia moczu. Zrobiłam dzisiaj rano 2 testy PINK strumieniowe z tego samego moczu i jeden wyszedł biały drugi z jaśniutką kreską. Biegiem na betę i już mam wynik 14.95. Teraz powtórzyłam test PINK i kreska już ciemna więc chyba nie ma reguły:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2023, 13:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewappp wrote:
    Wszytsko zalezy od rozcieńczenia moczu. U mnie dzisiaj jeszcze bledsza kreska rano z nocnego moczu na pinku a beta z krwi 14.95 :) teraz powtorzylam test i juz kreska ciemniejsza :) bądźmy dobrej myśli:)
    U mnie jeśli wynik z krwi jest prawidłowy to raczej Biochem. Cienie mam od 8 dpo a dzisiaj już 13 także taka beta nic dobrego nie wróży 😪

  • Ewappp Autorytet
    Postów: 354 298

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulix wrote:
    U mnie jeśli wynik z krwi jest prawidłowy to raczej Biochem. Cienie mam od 8 dpo a dzisiaj już 13 także taka beta nic dobrego nie wróży 😪

    Jejku... Bardzo mi przykro... może jeszcze powtórz betę... mi w poprzednim cyklu po ovitrelle PINK pokazał całkiem wyraźną kreskę przy becie 3... może po prostu testy wyłapały Ci bardzo niską betę i jednak się dopiero rozkręca. Życzę Ci z całego serca żeby się dobrze skończyło ❤️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ