X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienia przed okresem odkąd zaczęliśmy starania.
Odpowiedz

Plamienia przed okresem odkąd zaczęliśmy starania.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam 28 lat i od 2 cykli staramy się z mężem o dziecko. Przyjmuję Euthyrox, ponieważ miałam za wysokie TSH ( powyżej 4). Obecnie jest na poziomie 0.89.
    Nigdy nie miałam plamień między miesiączkami. W zeszłym cyklu pojawiło się brunatne plamienie w 22 dc, a w obecnym w 25 dc. W zeszłym badałam progesteron w 8 dpo i wyniósł 13.65 ng/ml, prolaktyna w normie. W tym cyklu nie badałam progesteronu i plamienie znów się pojawiło. Czy któraś z Was ma lub miała podobną sytuację? Za pierwszym razem myślałam, że to plamienie implantacyjne, ale w tym już się nie łudzę.
    Pozdrawiam, Edyta.

    Marianka@87 lubi tę wiadomość

  • Tamalka Koleżanka
    Postów: 41 1

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie plamienia od prawie dwóch lat (staramy się od 3,5 roku). Zwykle trwają 2-5 dni przed @. Gin mówi, że to "normalne". W kilku cyklach badałam progesteron i zawsze w normie (w górnej granicy).

    07.2015 - początek starań
    2017 - kiepska morfologia, ruchliwość, żywotność
    07.2017 - HSG (ok), fragmentacja DNA 36%
    03.2018 - laparoskopia: lewy jajowód niedrożny
  • Szpinakova Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobne plamienia, które trwają różnie, najczęściej tydzień, aż do miesiączki. Staram się od 8 miesięcy i nigdy wcześniej tak nie plamiłam. TSH, fT3, fT4, aTPO, prolaktyna w normie. Ginekolog nie udzielił mi odpowiedzi jaka może być przyczyna sani nie sugerował innych badań. Nie wiem czy jest sens badać progesteron. Mi się wydaje, że doszło do implantacji ale zarodek się nie utrzymał, może natura sama dokonała selekcji, a może jest głębsza przyczyna. Ot, takie przemyślenia.

  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienia przed miesiączką były bardzo częste, ale najczęściej były 4-7 dni przed @. Z uwagi na to, że dwa lata temu miałam łyżeczkowanie, lekarz zalecił histeroskopię. I faktycznie znaleźli u mnie sporą bliznę na dnie macicy.
    Teraz powinnam dostać @ 19.12 i na razie plamień nie ma (odpukać!), więc mam nadzieję, że się skończą i da nam to nadzieję na dzidzię <3

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ