X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie 3 dni po zakończonym okresie. Pomocy
Odpowiedz

Plamienie 3 dni po zakończonym okresie. Pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PolaLola96 Koleżanka
    Postów: 103 1

    Wysłany: 11 września 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej dziewczyny mam pytanie.
    @ mialam 4 dni, była dość skąpa.
    Po trzech dniach o zakończonej @ zauważyłam więcej sluzu z krwia na papierze.
    Trwa to już 3 dni. Co to może oznaczać?
    Współżyjemy z mezem bez zabezpieczenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprostu prawdopodobnie organizm się oczyszcza z pozostałości.
    Jeżeli masz wątpliwości to zgłoś się do lekarza bądź wykonaj test ciążowy, żeby wykluczyć ciążę.

  • PolaLola96 Koleżanka
    Postów: 103 1

    Wysłany: 11 września 2021, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź.
    Lekarza mam dopiero za 2 tygodnie.
    A czasami zdarzają się podobne przypadki i myślałam że ktoras z dziewczyn miała podobnie;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja, miałam kiedyś taki przypadek, który konsultowałam później z lekarzem. Nie ma się czym martwić 😊 wyglądało to jak zatrzymanie okresu na parę dni później śluzowe plamienia. Ginekolog twierdzi, że tak czasami się zdarza, jesli się nie będzie powtarzać często i jeśli nic nie boli to wszystko okej. Okres rządzi się czasami swoimi prawami i sporadyczne odstępstwa od książkowych okresów mogą się zdarzać :)
    Idź zbadaj, będziesz spokojniesza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2021, 21:25

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ