X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie 5 dni przed okresem, a ciąża
Odpowiedz

Plamienie 5 dni przed okresem, a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zwracam się do Was z pytaniem. Czy zauważyła którąś u siebie plamienie 5 dni przed spodziewanym okresem i okazało się że była w ciąży? U mnie 27 dc 9 dni po OWU potwierdzonej monitoringiem. Dzisiaj miałam ból podbrzusza jak na okres i na papierze zauważyłam delikatne plamienie. Na test za wcześnie. Podzielcie się Waszymi doświadczeniami 🙂✊ Już nie wiem co myśleć. W pierwszej ciąży nie miałam czegoś takiego. Tak samo nie miałam plamien tuż przed okresem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2022, 15:45

  • Aypis Autorytet
    Postów: 786 913

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już trzeci taki cykl skończył się 🐒… od 7-8dpo lekkie plamienie, które się tylko rozkręcało. Tylko u mnie było brązowe - pewnie związane z niskim progesteronem.

    💊 udało się w 1 cyklu stymulowanym clo

    ⏸ 8.06
    ❌ 23.08 - podejrzenie monosomii chromosomu X (nifty pro)
    💗 8.09 - amniopunkcja wykluczyła zespół Turnera - zdrowa Łucja! 👧🏼

    ☀️ 27.01.23 - Lusia już z nami! 37+2 / 2750g / 55cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aypis wrote:
    U mnie już trzeci taki cykl skończył się 🐒… od 7-8dpo lekkie plamienie, które się tylko rozkręcało. Tylko u mnie było brązowe - pewnie związane z niskim progesteronem.

    Dzięki za odpowiedź 🙂 Mnie tez sie to wydaje dziwne w tym cyklu nigdy tak nie miałam. Kiedys faktycznie miałam problem z progesteronem i brałam duphaston. Może to znów ten sam problem. Zobaczymy czy się rozkreci 🐒 czy nie. Choc juz na ten cykl jakoś specjalnie sie nie nastawiam.

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, zrób test za dwa-trzy dni - bo w sumie teraz jesteś na takim etapie cyklu, że to może być plamienie implantacyjne. A betka powinna zacząć rosnąć po dwóch dniach od zagnieżdżenia. Powodzenia!

  • Pauli_00 Ekspertka
    Postów: 153 132

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu miałam podobnie, 4 dni przed plamienie, bóle podbrzusza, później znów dwa dni plamienia i miesiaczka niestety przyszła, a też myślałam, że może w końcu się udało. 😉

    💁 27
    🧔 30
    👶 2016
    03.2023 💔 cb

    Starania od listopada 2021 roku.
    Suplementy :
    Kwas foliowy, witamina D, witamina A+E, Selen, Cynk, witamina C, magnez.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    golonat wrote:
    Marta, zrób test za dwa-trzy dni - bo w sumie teraz jesteś na takim etapie cyklu, że to może być plamienie implantacyjne. A betka powinna zacząć rosnąć po dwóch dniach od zagnieżdżenia. Powodzenia!

    Dzięki za wsparcie 😉 Nie skreślam cyklu póki nie odwiedzi mnie wredna 🐒 Ale też nie nastawiam się jakoś szalenie. Jeśli 🐒 nie przyjdzie zrobię tescik

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli_00 wrote:
    Ja w tym cyklu miałam podobnie, 4 dni przed plamienie, bóle podbrzusza, później znów dwa dni plamienia i miesiaczka niestety przyszła, a też myślałam, że może w końcu się udało. 😉

    Przykro mi bardzo 😔 To czekanie jest najgorsze... zwłaszcza jak się czeka z utęsknieniem na upragnione dwie kreseczki.

  • Pauli_00 Ekspertka
    Postów: 153 132

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, to prawda. Jednak u mnie to dopiero 4 cykl starań, więc się nie poddaje.
    Pierwsze dziecko równo po roku starań. 😉

    💁 27
    🧔 30
    👶 2016
    03.2023 💔 cb

    Starania od listopada 2021 roku.
    Suplementy :
    Kwas foliowy, witamina D, witamina A+E, Selen, Cynk, witamina C, magnez.
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3658 3390

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienia przed każda miesiączka od 2 lat, w cyklu w którym się udało nie miałam plemienia.

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli_00 wrote:
    Marta, to prawda. Jednak u mnie to dopiero 4 cykl starań, więc się nie poddaje.
    Pierwsze dziecko równo po roku starań. 😉

    Nie poddajemy się do końca ✊😉 Ja staram się tak uczciwie z testami owu,mierzeniem temperatury czy monitoringiem od września. Bez antykoncepcji jestem praktycznie 10 mies i na razie nic. Tylko że nadal karmię piersią. I nie wiem czy to tez nie blokuje wszystkiego. 😪😔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    U mnie plamienia przed każda miesiączka od 2 lat, w cyklu w którym się udało nie miałam plemienia.

    Ja właśnie plamien nie miałam przed okresem nigdy stad moje zdziwienie. W pierwszą ciążę zaszłam w pierwszym cyklu starań. Teraz niestety jest inaczej.

  • Pauli_00 Ekspertka
    Postów: 153 132

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tego cyklu będę pić Zioła ojca Sroki 3, zobaczymy czy coś dadzą 😉
    Dodatkowo za tydzień mam wizytę u lekarza, chce powtórzyć badania,ponieważ miałam podejrzenie nadżerki,ale trafiłam na specyficznego lekarza,który powiedział że wszystko ok i po wizycie 😏

    💁 27
    🧔 30
    👶 2016
    03.2023 💔 cb

    Starania od listopada 2021 roku.
    Suplementy :
    Kwas foliowy, witamina D, witamina A+E, Selen, Cynk, witamina C, magnez.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli_00 wrote:
    Od tego cyklu będę pić Zioła ojca Sroki 3, zobaczymy czy coś dadzą 😉
    Dodatkowo za tydzień mam wizytę u lekarza, chce powtórzyć badania,ponieważ miałam podejrzenie nadżerki,ale trafiłam na specyficznego lekarza,który powiedział że wszystko ok i po wizycie 😏

    A gdzie kupujesz te zioła 😊 moze i ja sie skuszę i spróbuje. I pije sie w jakimś określonym czasie?

  • Pauli_00 Ekspertka
    Postów: 153 132

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam przez stronę mojazielarnia.pl , pije się wieczorem, zaczyna od pierwszego dnia cyklu, po 3 miesiącach używania zalecany miesiąc przerwy. Tyle wiem, czekam na moje zamówienie 😉

    💁 27
    🧔 30
    👶 2016
    03.2023 💔 cb

    Starania od listopada 2021 roku.
    Suplementy :
    Kwas foliowy, witamina D, witamina A+E, Selen, Cynk, witamina C, magnez.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli_00 wrote:
    Kupiłam przez stronę mojazielarnia.pl , pije się wieczorem, zaczyna od pierwszego dnia cyklu, po 3 miesiącach używania zalecany miesiąc przerwy. Tyle wiem, czekam na moje zamówienie 😉

    Dziękuję. Też zamawiam 😊😁 Może coś nam to da. Pisz jak one działają na Ciebie ja napiszę moje spostrzeżenia. Oby mi tylko zdążyły przyjść bo u mnie 🐒 za zakrętem niestety. Ten cykl stracony 😪

  • Pauli_00 Ekspertka
    Postów: 153 132

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta100, jak tam? Pijesz ziółka? 😉 Ja zaczęłam od 4 dnia cyklu.

    💁 27
    🧔 30
    👶 2016
    03.2023 💔 cb

    Starania od listopada 2021 roku.
    Suplementy :
    Kwas foliowy, witamina D, witamina A+E, Selen, Cynk, witamina C, magnez.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli_00 wrote:
    Marta100, jak tam? Pijesz ziółka? 😉 Ja zaczęłam od 4 dnia cyklu.

    Hej
    Pije dzielnie od 2dc. Dzisiaj 11 dc z nimi 😉
    Wysłałam Ci zaproszenie priv 😉

  • Czarna37 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 lipca 2023, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam problem. 7 czerwca współżyłam z mężem stosunek przerywany. 12 czerwca dostałam okres. Wczoraj tj.30 czerwca również wspolzylismy rano zauważyłam brązowe plamki na bieliźnie. Dodam że podczas stosunku czułam suchość pochwy
    Czy to efekt podrażnienia pochwy a może plamienie implantacyjne i zaszłam w ciąże. Robiłam test dziś ale wynik był negatywny

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ