Forum W oczekiwaniu na testowanie plamienie implantacyjne
Odpowiedz

plamienie implantacyjne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • liri Ekspertka

Wysłany: 4 lutego 2013, 16:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo halo..to znowu ja:) kolejny miesiac, kolejne zmartwienie:) ratujcie mnie bo nie wytrzymam do jutra. pamietacie...w ostatnim miesiacu dostałam 48dnia cyklu miesiaczke:( a teraz... 24 dc przy normalnie 35 dc i plamienia...najpierw brązowe..np. rano, po południu nic...po 2 dniach różowe...białe z nitkami krwi... dzisiaj jest już 5 dzień i dalej... dzisiaj troche krwi a czasem nic...i to tylko przy podcieraniu. obiecałam sobie, ze nie zmierze temperatury w tym miesiacu.dzisiaj zmierzylam rano i 37,3. jutro do gin....ale chyba oszaleje... wczoraj test- negatywny

nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego