X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie implantacyjne a test ciążowy
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne a test ciążowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewann Koleżanka
    Postów: 78 8

    Wysłany: 17 maja 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was zaobserwowała u siebie plamienie implantacyjne ? Ile po test wykaże ciąże ?

    Dzisiaj 23 dc na papierze zauważyłam zabarwiony czerwony śluz ..

    12 dc miałam potwierdzony na usg pęcherzyk 21 mm wiec nie ma mowy o wcześniejszej owulacji

  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 17 maja 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było takie plamienie. 9 dni po owulacji, czyli dokładnie w 23 dc jak u Ciebie :) 14 dni po owulacji pozytywny test :) może wyszedłby wcześniej, ale ja czekałam do terminu miesiączki :)

    Powodzenia! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2021, 10:37

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • ewann Koleżanka
    Postów: 78 8

    Wysłany: 19 maja 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi niestety plamienie się rozkręciło mimo brania luteiny wiec chyba słabe szanse ze to implantacja 😏 dla pewności zrobiłam dziś test z krwi bo mimo ze zaczęło to przypominać miesiączkę to w ogóle nie mam żadnych bóli a zazwyczaj 3 dni okresu boli mnie brzuch dość mocno

  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 19 maja 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak wynik Bhcg :)

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Dzisiaj mój 27dc, owulacja nie wiem kiedy była, zakładam że między 14 a 17dc i wtedy duzo kochania było. Od 2-3 dni mam takie beżowo brązowe plamy i ból jak przed @. Nie wiem co ten sluz czy plamienie oznacza. Nigdy w cyklu nie miałam brązowych śladów. Infekcji raczej nie ma.

  • ewann Koleżanka
    Postów: 78 8

    Wysłany: 20 maja 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0.2 wiec wychodzi na to ze mój organizm się rozstroil 😏

  • misia_95 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 23 maja 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przytulanki były 4 dni po miesiaczce. Mam nieregularne miesiączki, nawet po 2-3 miesiące bez. Ostatnia wywołana Duphastonem. Wczoraj miałam taki gęsty, galaretowaty, brązowy ślub. Jednorazowo. Zrobiłam test owulacyjny wczoraj i dzisiaj oba negatywne, więc to nie owulacja. Czy jest szansa, ze to ciąża? Miesiączka teoretycznie ma przyjść za 9 dni. Mdli mnie,boli mnie brzuch jak na okres, mam takie uczucie ciężkości. I cały czas czuje się mokra m, nie wiem czy to przez śluz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2021, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pozamiatane. Te plamienia to był początek @.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ