Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie implantacyjne w 4 dpo, możliwe?
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne w 4 dpo, możliwe?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jolka1986 Znajoma

Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest możliwe plamienie implantacyjne w 4 dpo? Tego dnia bialam różowy sluz, na następny dzień spadek temp. Cykle mam 25-27 dni. Owu w tym byla w 11 dc.

Jola
  • Jacqueline Autorytet

Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Większość osób pewnie powie, że nie, ale na swoim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że może to być możliwe.

W ciąży z córką miałam zbliżenia były 12 i 13dc, a 19dc dostałam mocno brązowego plamienia, trwało półtora dnia. Jako, że wyszła córka, więc ostatnie zbliżenie musiało być minimum 1 dzień przed owu, skoro żeńskie plemniki są wolniejsze a współżycie dzień przed owu lub w dzień owu daje duże szanse na chłopca. Więc u mnie było to plamienie prawdopodobnie 5 dpo. Po 9 dniach od plamienia beta była 130.

Ro lubi tę wiadomość

12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, u mnie plamienie było jednorazowe w 4dpo :)

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Jolka1986 Znajoma

Wysłany: 10 stycznia 2017, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak, cały czas sobie wmawiam ze to niemożliwe. Objawy mam jak do tej pory ale w tym cyklu mam zaparcia, mimo ze jestem na diecie wysoko blonnikowej i sutki pieka juz od owulacji. Piersi bola bardziej na srodku. Testu nie mam bo peenie dawno bym robila. Zaczekam do terminu @ bo dziewczyny mowia ze mogla mi sie owu przesunac na 13 dc

Jola
  • Ro Przyjaciółka

Wysłany: 21 lutego 2017, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Większość osób pewnie powie, że nie, ale na swoim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że może to być możliwe.

W ciąży z córką miałam zbliżenia były 12 i 13dc, a 19dc dostałam mocno brązowego plamienia, trwało półtora dnia. Jako, że wyszła córka, więc ostatnie zbliżenie musiało być minimum 1 dzień przed owu, skoro żeńskie plemniki są wolniejsze a współżycie dzień przed owu lub w dzień owu daje duże szanse na chłopca. Więc u mnie było to plamienie prawdopodobnie 5 dpo. Po 9 dniach od plamienia beta była 130.

Super informacja! Ja właśnie jestem w 4-5 dniu po owu i mam bardzo lekkie plamienie - nigdy czegoś takiego nie miałam. A wszędzie jest informacja że plamienie pojawia się w 6-12 dniu po zapłodnieniu.

• Marcysia86 Ekspertka

Wysłany: 22 lutego 2017, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja dzis 17 dc owulacja byla 10-11 wg usg i odczuwanego bolu w jajniku. Dzis od 3 godz na wkladce sluz podbarwiony krwią wie któraś z Was co to moze byc. PoZdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego