X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie po terminie spodziewanej miesiaczki
Odpowiedz

Plamienie po terminie spodziewanej miesiaczki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolinka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem tu nowa... Otóż mam taki problem z moim plamienie już po terminie miesiaczki... Uprawiałam sex z chłopakiem po ostatniej miesiączce która miałam 28.03 i trwała ona 3 dni. W kwietniu chłopak skończył we mnie 3 razy ale nie wiem czy miałam wtedy dni płodne czy nie bo nie obserwowałam tego poprostu... Teraz miesiączkę powinnam dostać według obliczeń 24-25 kwietnia ale jej nie było. Od 27 do 29 kwietnia miałam lekko czerwono-brazowe plamienia że sluzem rozciagliwym. I teraz moje pytanie brzmi czy któraś z was też miała coś takiego i czy to zwiastowac zagniezdzenie się zarodka?

  • Angie25 Ekspertka
    Postów: 238 51

    Wysłany: 15 września 2021, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam identycznie ... jak się zakończyła sytuacja?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ