X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie przed okresem
Odpowiedz

Plamienie przed okresem

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Patikis Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 23 lutego 2020, 22:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, 05.01 kochałam się z partnerem lecz po tym miałam normalna miesiączkę trwająca od 29.01 do 01.02. W ostatnim czasie miałam grypę a dnia 20.02 dostałam jednodniowego plamienia było ono lekko czerwono brunatne, do rozpoczęcia miesiączki mam jeszcze 3 dni. Boli mnie podbrzusze, mam wypryski na twarzy, wszystko wskazuje jak najbardziej na okres. Mam także uczucie mokrości.. bardzo niepokoi mnie to plamienie i właśnie uczucie mokrości . Chciałabym się dowiedzieć czym ono może być spowodowane, czy to może być faktycznie ciąża? . W ostatnim tygodniu też miałam trochę stresu w szkole.

 • Patikis Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 1 marca 2020, 15:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ...

 • Patikis Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 4 marca 2020, 17:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ