X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie zamiast okresu
Odpowiedz

Plamienie zamiast okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulina14 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 lutego, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, miałam wykonać monitorowanie owulacji przez usg w cyklu który teraz będzie zaczynając od 10 dc. Poprzedni okres miałam 16.01. Od 16 do 25 dc brałam duphaston 2x1. Ostatnią przyjęłam 09.02. Miesiączka podczas przyjmowania duphastonu pojawia się u mnie zawsze co 28 dni. Dodam że jest obfita w kolorze mocno czerwonym, zawsze występują skrzepy. Tym razem po 31 dniach 16.02 dostałam plamienie które trwało do 20.02. Było to plamienie w kolorze jasno różowym i jasno czerwonym beż żadnych skrzepów widoczne tylko na wkładce i papierze. Nie wiem czy mogę uznać to za okres i umowić się na usg owulacyjne 10 dc. Dzisiaj rano zrobiłam test ciążowy z moczu ale wyszedł negatywny. Proszę o jakieś rady.
    Pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ