X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PMS przed miesiączką czy ciąża
Odpowiedz

PMS przed miesiączką czy ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Truskawka93 Debiutantka
    Postów: 16 1

    Wysłany: 9 lutego 2022, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, 😊

    Czy miałyście może identyczne objawy przed wykonaniem testu ciążowego (kiedy rzeczywiście udało się w nią zajść) jak przed miesiączką?
    Zastanawiam się, bo w 13 dc miałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka, od 16 dc przyjmuję luteinę a teraz jest mój 24 dc i chodzę strasznie poddenerwowana bez większego powodu od jakichś kilku godzin. Mierzyłam temperaturę, mam 36.6 czyli nie jest podwyższona... Rano było mi niedobrze przez jakąś godzinę, poza tym bolą mnie piersi a przez ostatnie kilka dni bolał mnie także prawy jajnik; śluz jest wodnisty. PS 6 dni po owulacji obudził mnie silny ból po prawej stronie brzucha.
    Czy to może być ciąża?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2022, 20:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2022, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz problem z takimi objawami jest taki, że objawy na okres i na ciążę są bardzo podobne. Ja pms mam przed każdą miesiączką, ból i kłucie jajnika również... Który to Twój cykl starań? Ja myślę, że wcześniej (przed staraniem) po prostu pewnych rzeczy nie zauważałam a potem odbierałam je jako objawy ciąży 🙈 ale jeżeli nigdy tak nie miałaś to myślę że to dobry znak ;)
    Może zrób test? Na tym etapie może już coś wyjść ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2022, 23:48

    Truskawka93 lubi tę wiadomość

  • Truskawka93 Debiutantka
    Postów: 16 1

    Wysłany: 10 lutego 2022, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to mój pierwszy cykl płodny... staram się prawie rok o dziecko a dopiero pod koniec stycznia dowiedziałam się po zmianie lekarza, że wcześniej miałam cykle bezowulacyjne...nie pękały mi pęcherzyki.
    Obecna Pani ginekolog od razu przepisała mi Ovitrelle i jak do tej pory wszystko idzie sprawnie. Teraz czekam czy pojawi się @...
    Zapytałam, ponieważ nie wiem jak to jest w cyklu płodnym, czy moje objawy to PMS czy jednak coś innego... Ale gdyby się udało to byłby cud... Bo mam mieszane uczucia... Gdy usłyszałam, że wcześniej nie miałam nigdy owulacji to byłam w szoku. Myślałam, że nic mi nie jest, tylko ciąża po prostu się nie trafia.
    Wybacz, że tak się rozpisalam ale nie mam za bardzo komu się zwierzyć, nie chcę dłużej smucić najbliższe mi osoby.
    I bardzo dziękuję za odpowiedź. 😊😊

  • Truskawka93 Debiutantka
    Postów: 16 1

    Wysłany: 10 lutego 2022, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do objawów to nigdy wcześniej w ,,niepłodnych" cyklach nie bolał mnie brzuch po prawej stronie, nic nie odczuwałam, żadnego kłucia tak jak teraz przez około 7 dni po owulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2022, 20:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2022, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka93 wrote:
    A co do objawów to nigdy wcześniej w ,,niepłodnych" cyklach nie bolał mnie brzuch po prawej stronie, nic nie odczuwałam, żadnego kłucia tak jak teraz przez około 7 dni po owulacji.

    Hej 😉 Może tak być bo różnica między psm a początkiem ciąży to jest niezauważalna. Mnie w pierwszej ciąży brzuch bolał jak na okres, miałam bóle jajników i krzyża. Myślałam że to okres idzie. 4 dni przed zrobiłam test z przeczucia i był pozytywny 😊 Wszystko jest możliwe.

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 12 lutego 2022, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiem Ci tak,
    Zanim zaszlam w ciążę, w każdym cyklu był objawy ciążowe, i byłam pewna że jestem w ciąży, testy były negatywne i dostawałam okres

    W cyklu gdzie zaszlam w ciążę objawy typowo okresowe, dużo pryszczy, bol krzyża i podbrzusza już na tyle silny że na noc założyłam podpaske bo byłam pewna że dostanę okres. Jak na następny dzień nie dostałam okresu a było już 2 dni po terminie to od niechcenia zrobiłam test popołudniu i o dziwo 2 kreski które właśnie leżą obok mnie w łóżku 🥰,

    Dużo robi też głowa, staraj się nie nakręcać, wiem że to trudne, sama przez to przechodziłam, ale uwierz, w chwili gdy odpuścisz trochę to właśnie będzie ten moment gdy spełni się Twoje marzenie. My z mężem w marcu odpuściliśmy bo wyniki badań miałam nieciekawe, i chcieliśmy najpierw abym się podleczyla i w momencie gdy przestałam o tym obsesyjnie myśleć to się udało :) czego oczywiście życzę i Tobie ❤

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1005 488

    Wysłany: 12 lutego 2022, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem też to mogą być skutki uboczne luteiny, brałaś wcześniej?
    Ale oczywiście wcale nie muszą I tego Ci życzę! :)

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • SzukającaRozwiązań Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 lutego 2022, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam termin miesiaczki. Boję się zrobić test... od tygodnia boli mnie brzuch i mam wrażenie, że dostałam okres, chodzę i sprawdzam co chwilę ale nic nie ma, dzisiaj byłoby mi mega niedobrze i miałam biegunkę. Dzisiaj też pierwszy raz poczułam że mam jakieś takie dziwnie wrażliwe piersi, nie przypominam sobie żebym takie miala. Co miesiąc sobie wkręcam, ze to ciaza, bo staramy się od roku i na razie nic... tym razem pewnie też będzie jedna kreska ale mam w głowie jakaś taka myśl, że może się uda.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ