Forum W oczekiwaniu na testowanie Pomoc w określeniu objawów
Odpowiedz

Pomoc w określeniu objawów

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • miaamy Debiutantka

Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc sytuacja przedstawia się tak: @ była 19 października następna 16 listopada (4 dni przed planowanym dniem) tylko ta druga to było pierwszego dnia obfite krwawienie w kolorze brązowym a drugiego dnia plamienie i koniec okresu ... od tygodnia mam bóle brzucha jak przed okresem ale do okresu jeszcze 2 tygodnie czasem ból zamienia się w kłucie tak mocne, że nie mogę się wyprostować. Pozatym wzmorzony apetyt, nie przybieram na wadze i nic więcej ... czy jest szansa, że jestem w ciąży? Robić test? Jak zrobie i wyjdzie negatywny to wyjdzie że znowu panikuje niepotrzebnie :(

• Milcia Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może to ból owulacyjny??

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • weronika86 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak tempka spadla po plamieniu? zrob test dla spokoju. Nie prowadzisz wykresow? albo to byla implanatcja, albo slaba @ po cyklu bezowulacyjnym. Wiec albo ciaza albo owulka przy takich kluciach. Zrob test to bedzie jasne.

5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • miaamy Debiutantka

Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam test ... ehh ... jedna kreska

• weronika86 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2013, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiesz jestes dzisiaj w 20dc...za wczesnie. Ale jesli sie bol nasili to wal do lekarza.

5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego