X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pomoc w określeniu objawów
Odpowiedz

Pomoc w określeniu objawów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • miaamy Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc sytuacja przedstawia się tak: @ była 19 października następna 16 listopada (4 dni przed planowanym dniem) tylko ta druga to było pierwszego dnia obfite krwawienie w kolorze brązowym a drugiego dnia plamienie i koniec okresu ... od tygodnia mam bóle brzucha jak przed okresem ale do okresu jeszcze 2 tygodnie czasem ból zamienia się w kłucie tak mocne, że nie mogę się wyprostować. Pozatym wzmorzony apetyt, nie przybieram na wadze i nic więcej ... czy jest szansa, że jestem w ciąży? Robić test? Jak zrobie i wyjdzie negatywny to wyjdzie że znowu panikuje niepotrzebnie :(

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może to ból owulacyjny??

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak tempka spadla po plamieniu? zrob test dla spokoju. Nie prowadzisz wykresow? albo to byla implanatcja, albo slaba @ po cyklu bezowulacyjnym. Wiec albo ciaza albo owulka przy takich kluciach. Zrob test to bedzie jasne.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • miaamy Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam test ... ehh ... jedna kreska

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiesz jestes dzisiaj w 20dc...za wczesnie. Ale jesli sie bol nasili to wal do lekarza.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ