X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pomocy !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nika_we Przyjaciółka
    Postów: 126 40

    Wysłany: 9 lutego 2022, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa i mam nadzieje że dobrze trafiłam. Mam mały problem .. moje cykle były regularne przez 7 (30-33) miesięcy aż do stycznia. W styczniu nie miałam miesiączki.Dostałam jej na początku lutego 41 dzień cyklu.. Podczas okresu kochałam się z facetem. Moja miesiączka trwała 2-3 dni i nie była obfita. W domu miałam testy owulacyjne (dopiero zaczęłam je testować) i z ciekawości zrobiłam po @ jeden test który wyszedł niby negatywny ale kreska była dosyć ciemna .. teraz mam takie mleczne z kawą upławy i nie wiem co mogą one oznaczać .. czy mogło dość do zapłodnienia podczas okresu albo tuż po nim ?

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 9 lutego 2022, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaj, miesiączka zaczęła się na początku lutego, a dziś jest 9 lutego ;). Czy robiłaś test ciążowy? Jest kilka możliwości - jeśli przesunęła Ci się owulacja w styczniu i wtedy doszło do zapłodnienia, krwawienie mogło nie być miesiączkowym tylko śródcyklicznym/implantacyjnym/whatever, ale dziś test ciążowy wyszedłby Ci już pozytywnie. Jeśli to była miesiączka, szanse na zajście w ciążę wtedy są małe - ale różne cuda w przyrodzie się dzieją. Gdybyś zaszła w ciążę na początku lutego, test ciążowy powinien Ci wyjść pozytywnie pewnie dopiero za 2-3 dni. Może to brudzenie teraz to objawy jakiejś infekcji? Zrób test ciążowy i przemaszeruj się do ginekologa - rozjechały Ci się cykle, obserwujesz nietypowe dla siebie objawy - lepiej to przekonsultować, dla własnego spokoju i bezpieczeństwa :)

    Aypis, Nika_we lubią tę wiadomość

  • Nika_we Przyjaciółka
    Postów: 126 40

    Wysłany: 9 lutego 2022, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedz. Testu jeszcze nie robiłam, ale z ciekawości zrobię sobie za 2-3 dni jak mi napisałaś. Do ginekologa mogę iść dopiero 25.02 bo w tedy mam wolne z pracy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ