Forum W oczekiwaniu na testowanie Pomocy w skomplikowanej sytuacji :-/
Odpowiedz

Pomocy w skomplikowanej sytuacji :-/

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • 6lama9 Autorytet
  Postów: 407 418

  Wysłany: 13 lutego 2015, 19:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Beta 0,o. Odstawiłam luteinę a temp pierwszego dnia wysoka, drugiego dnia spadek nad ranem a wieczorem 38,10.

  Zmierzyłam z ciekawości, bo trzeciego dnia od odstawienia zawsze była @, zawsze temp spadała spokojnie. Co o tym myśleć? Wszystkie info w notatkach na wykresie. Skomplikowane to wszystko :-/
  U mnie nie może być normalnie.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 13 lutego 2015, 20:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Spadek masz dosyć duży, więc @ pewnie zjawi się jutro. Nie zawsze musi być identycznie, wieczorem tempka zawsze jest trochę podwyższona, więc tym aż tak się nie sugeruj.

  6lama9 lubi tę wiadomość

 • 6lama9 Autorytet
  Postów: 407 418

  Wysłany: 13 lutego 2015, 20:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nusia masz rację ale przed @ mam 36,4 wieczorami max 36,6 to dość duża różnica. Jak cos to zbadam crp do dwóch dni jak nie spadnie. Oby jutro przyszła @ i dziękuję za odpowiedź, zawsze to świeże bezstronne spojrzenie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego