Forum W oczekiwaniu na testowanie Pomocy w skomplikowanej sytuacji :-/
Odpowiedz

Pomocy w skomplikowanej sytuacji :-/

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 6lama9 Autorytet

Wysłany: 13 lutego 2015, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0,o. Odstawiłam luteinę a temp pierwszego dnia wysoka, drugiego dnia spadek nad ranem a wieczorem 38,10.

Zmierzyłam z ciekawości, bo trzeciego dnia od odstawienia zawsze była @, zawsze temp spadała spokojnie. Co o tym myśleć? Wszystkie info w notatkach na wykresie. Skomplikowane to wszystko :-/
    U mnie nie może być normalnie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 lutego 2015, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek masz dosyć duży, więc @ pewnie zjawi się jutro. Nie zawsze musi być identycznie, wieczorem tempka zawsze jest trochę podwyższona, więc tym aż tak się nie sugeruj.

6lama9 lubi tę wiadomość

• 6lama9 Autorytet

Wysłany: 13 lutego 2015, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia masz rację ale przed @ mam 36,4 wieczorami max 36,6 to dość duża różnica. Jak cos to zbadam crp do dwóch dni jak nie spadnie. Oby jutro przyszła @ i dziękuję za odpowiedź, zawsze to świeże bezstronne spojrzenie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy - czy może zwiększać szanse na zajście w ciążę?

Kwas foliowy jest bardzo ważnym elementem w czasie starania o dziecko i na wczesnym etapie ciąży. Odpowiednie stężenie folianów w organizmie nie tylko zapewnia ochronę dla rozwijającego się dziecka w pierwszych tygodniach ciąży, ale również... zwiększa płodność zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn! Jak to się dzieje? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze i tym samym zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.