Forum W oczekiwaniu na testowanie Pomóżcie odczytać betę
Odpowiedz

Pomóżcie odczytać betę

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • praczetta Debiutantka

Wysłany: 28 listopada 2014, 15:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Mam problem z interpretacją bety. 31 października miałam ostatnią miesiączkę. Dzisiaj zrobiłam betę i wyszła 225.4 H/l
    Co myślicie?

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje jesteś w ciąży...

• Kasiaczkowa Przyjaciółka

Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praczetta marsz 48-72h zrobić powtórkę bety to zobaczysz czy ładnie przyrasta ;) ! Napisz tez który to był dzień po owulacji bo to ważne przy interpretacji. Gratuluje z całego serducha!!!

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ