X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pomóżcie odczytać betę
Odpowiedz

Pomóżcie odczytać betę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • praczetta Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 28 listopada 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Mam problem z interpretacją bety. 31 października miałam ostatnią miesiączkę. Dzisiaj zrobiłam betę i wyszła 225.4 H/l
    Co myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje jesteś w ciąży...

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praczetta marsz 48-72h zrobić powtórkę bety to zobaczysz czy ładnie przyrasta ;) ! Napisz tez który to był dzień po owulacji bo to ważne przy interpretacji. Gratuluje z całego serducha!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ