X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Porada

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anelim Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 8 października 2022, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey zastanawiam się co jest ....zastrzyk Ovitrelle miałam 27 września gdzie parę dni później pozniej pojechałam na kontrolę i okazało się że pojawiła się Torbiel .... Więc ogólnie moja nadzieja na cokolwiek poszła ... Lecz dziś mam dziwna sytuację od wczoraj bolą mnie piersi tzn bardziej są obrzmiałe ....( Wiadomo że przed okresem to norma ) ale dziś zaczęłam krwawić tzn raz coś jest raz nie ma nic nigdy tak nie miałam a okres planowo na 12 października....gdzie...z ciekawości wczoraj zrobiłam rano test i jedna kreska .... Więc już nic nie rozumiem możecie wyrazić swoje zdanie ? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2022, 06:44

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3433 1748

    Wysłany: 9 października 2022, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja często mam jakieś plamienia przed terminem miesiączki jak mam torbiel. Więc spokojnie. Na wizycie poinformuj lekarza.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx(brak 3 DS),NK 15,7% ⬆️
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔
    ❗️Starania zawieszone❗️
    Poronienia nawykowe🥺
    ➡️Immunologia ⬅️ w trakcie ⏳️
    Cross-match 33.2%
    Allo-mlr 37.3%
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 9 października 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienia przed okresem oznaczały niski progesteron

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ