X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pozytywne testy beta poniżej 5
Odpowiedz

Pozytywne testy beta poniżej 5

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kmj90 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , co to może byc? cierpiałam na zaburzenia ciała żółtego dlatego miałam monitoring cyklu a po owulacji lekarz wprowadził duphaston, miałam brać go 10 dni a następnie zrobić test jesli negatywny odstawić. Test wyszedł pozytywny dwa kolejne tez pojechałam wiec do lekarza który przepisał mi dalej lek. Następnego dnia test rano pozytywny ale bledszy niz poprzednie pojechałam wiec na betę która wyszła 4,53 i zonk. Zadzwoniłam do lekarza który każe dalej brać duphaston i nie przejmować sie wizyta za 3 tyg . Chyba zwariuje do tego czasu. Mam zamiar powtórzyć betę ale to dopiero w pon bo w weekend zamknięte. Ma ktoś jakiś pomysł co to może byc ??

    Kmj90
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem testy ciążowe potrafią wyłapać baaaardzo wczesną ciążę. dużo wcześniejszą niż by wskazywała na to ich czułość. Nie wiem dokładnie w którym dniu robiłaś badanie. Być może wyłapałaś sam początek ciąży lub niestety jej koniec. Czasem tak też się niestety zdarza, czego oczywiście Ci nie życzę.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 20:44

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ