X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pozytywny test a wiek ciąży.
Odpowiedz

Pozytywny test a wiek ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam synka prawie 7 msc. Robilam testy ciążowe od 5 dni bo czułam znajomy ból podbrzusza. Dodam, że chcieliśmy mieć jeszcze jedno dziecko. Do wczoraj testy wychodziły całkowicie negatywne, biel vizira. Dziś o dziwo dwa jeden rano, drugi wieczorem pozytywne. OM 10.10 od tego czasu nie miałam już okresu. Karmie piersią cały czas. Byłam na kontroli 29.10 ale nic się nie działo. Nie mam pojęcia kiedy zaszłam w ciążę i jak w tej sytuacji obliczyć date porodu. Nie mogę trochę uwierzyć w to, jutro będę robić elektroniczny test clearblue który pokazuje tygodnie. Jest jakiś sposób żeby określić teraz wiek ciąży?

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobić badanie beta HCG (pozwoli mniej więcej określić wiek ciazy) albo udać się na USG, wtedy bedzie najbardziej przybliżony termin porodu.

    Przy czym o ile beta będzie poniżej 1000 to prawdopodobnie nie będzie nic widać na USG, czyli jakiś 4tc. Jeśli wyżej to jest szansa, ze ciąża jest starsza i bedzie widać ja na USG.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ