X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pozytywny wynik testu przed @, a ból podbrzusza
Odpowiedz

Pozytywny wynik testu przed @, a ból podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane potrzebuję Waszej pomocy zrobiłam dwa różne testy i mam dwa pozytywne wyniki testu, ale mam ból jak na @ niezbyt silny co prawda, ale jest, @ ma przyjść w poniedziałek , a ja boję się cieszyć.Powiedzcie czy też któraś tak miała?

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro 2 testy sa pozytywne to mysle ze sie udalo ;) ale zobaczysz w poniedzialek, bol podbrzusza nie oznacza ze dostaniesz okres a jakies inne objawy sa?

    Anna25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja nie panikuj! Ja w szczęśliwym cyklu miałam bóle w podbrzuszu jak na @ nawet całkiem długo. Obejrzyj sobie mój poprzedni wykres, poszukaj innych wykresów, poczytaj teksty o objawach - jest tego BARDZO dużo na forum. Chyba większość kobiet tak ma na początku :-)

    https://ovufriend.pl/graph/ac43afc7be82332e36ffc63ecc9412c5 (mam nadzieję, że wkleił się stary)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy zawsze mialas bol na tyle dni przed @ malpa?? bo jesli nie to odpowiedz jest prosta :-) ja juz 2 dni po terminie @ a dalej mnie boli brzuch i boje sie ze przyjdzie.
    Wszysytko bedzie oki.

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bóle zawsze dosyć szybko,ale teraz są zupełnie inne,od owulacji lekko ćmiło, tylko dzisiaj w nocy dało się to odczuć, miałam parę razy zgagę, a to mi się nie zdarza, a piersi są pierwszy raz odczuwalne, wczoraj przez 5 minut to aż myślałam ,że je rozrywa. Mnie na @ nigdy piersi nie bolały, mam też niezłe gazy :D

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala widziałam Twój wykres faktycznie ciekawie tam u Ciebie, widzę ,że też bierzesz na tarczycę...Kochana , a powiedz co się stało,że dwa aniołki ? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 07:53

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Zielony_Domek Przyjaciółka
    Postów: 120 64

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest całkowicie normalne. Ba, może boleć nawet mocniej.

    patrycja87 lubi tę wiadomość

    c55fyx8dbvm2v8k8.png
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak było :)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ