Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pre-test na ile wiarygodny?
Odpowiedz

Pre-test na ile wiarygodny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bee Autorytet
    Postów: 669 353

    Wysłany: 28 października 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, wczoraj po południu robiłam test pre-test. Od razu pojawił się cień drugiej kreski widzialny gołym okiem. Po wyschnięciu kreska była jeszcze wyraźniejsza. Dzisiaj rano to samo, słaby cień ale widzialny. Natomiast bobo test strumieniowy 10, nic nie wykazał. Miałyście kiedyś taką sytuację? Wydaje mi się, ze jest po prostu wadliwy, a narobił sporych nadziei.

    o148hdge5msg47fv.png
    10 lat starań
    26.08.2018r. decyzja o ivf
    28.01.2019 I ICSI punkcja - 7 komórek - 4 zarodki 3-dniowe 26 kwietnia FET =( 22 czerwca FET =( 28 sierpnia - 2 zarodki nie rozmroziły się =( =(
    17.01.2020 II pICSI punkcja - 6 komorek - 1 wczesna blastocysta 22.01 ET =(
    13.08. 2020 III pICSI punkcja - 9 komórek - 5 blastocyst - 4.1.1, 3.3.3, 2bl, 2bl, 2bl

    12.10 FET
    7dpt beta 134,31mIU/ml
    9dpt beta 318,49mIU/ml
    11dpt beta 745,15mIU/ml
    Usg 30.10.2020r. -> pęcherzyk żółtkowy
    Usg 31.10.2020r. -> krwawienie, pęcherzyk na swoim miejscu
    (21dpt hcg total 27973,8mIU
    23dpt hcg total 34761,5mIU)
    23dpt beta 34558,50mIU/ml
    16.11 usg, jest śliczne serduszko ❤
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 28 października 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 10 minutach nie należy odczytywać wyniku :)
    Testy czasem oszukują, raz w jedną stronę, raz w drugą...
    Niestety znamy uczucie oczekiwania i chociaż bardzo banalnie to zabrzmi... to powinnaś uzbroić się w cierpliwość i zatestować za kilka dni :) Powodzenia <3 Nie trać nadziei ale też się nie napalaj :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Bee Autorytet
    Postów: 669 353

    Wysłany: 28 października 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To były testy odczytane w przewidywalnym przez producenta czasie. A właśnie po ok. 10 minutach kreski na pre testach były jeszcze bardziej widoczne. Będę musiała sie uzbroić w cierpliwość i tzatestuje za kilka dni. Pozdrawiam.

    o148hdge5msg47fv.png
    10 lat starań
    26.08.2018r. decyzja o ivf
    28.01.2019 I ICSI punkcja - 7 komórek - 4 zarodki 3-dniowe 26 kwietnia FET =( 22 czerwca FET =( 28 sierpnia - 2 zarodki nie rozmroziły się =( =(
    17.01.2020 II pICSI punkcja - 6 komorek - 1 wczesna blastocysta 22.01 ET =(
    13.08. 2020 III pICSI punkcja - 9 komórek - 5 blastocyst - 4.1.1, 3.3.3, 2bl, 2bl, 2bl

    12.10 FET
    7dpt beta 134,31mIU/ml
    9dpt beta 318,49mIU/ml
    11dpt beta 745,15mIU/ml
    Usg 30.10.2020r. -> pęcherzyk żółtkowy
    Usg 31.10.2020r. -> krwawienie, pęcherzyk na swoim miejscu
    (21dpt hcg total 27973,8mIU
    23dpt hcg total 34761,5mIU)
    23dpt beta 34558,50mIU/ml
    16.11 usg, jest śliczne serduszko ❤
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 28 października 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z czego co widzę to tempkę masz dość wysoko :) super!
    Ale z tego co tu można wyczytać to nie każdej forumowiczce od razu pokazują się dwie kreski :)
    Nie wiem jaka czułość jest tego pre-testu?
    Zobacz sobie w galerii wykresów ciążowych że wiele zawiera test negatywny a nawet kilka, a tak naprawdę po paru dniach zaznaczona jest zielona kropka :)
    Głowa do góry! Skoro widziałaś drugą kreskę od razu po siknięciu to chyba powinnam gratulować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 16:57

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej to dopiero 6sty dzien. Nie chce Ci odbierac nadzieji ale olej te testy i poczekaj na termin @. To moze nic nie znaczyc a teraz bedziesz zyc nadzieja. Lepiej sie nie oszukiwac. Mi naprzyklad tes wyszed pozytywny jak mialam torbiel na jajniku. Nie chce cie straszyc po prostu nie nakrecaj sie. Bo i po co. Zycze cierpiliwosci i glowa do gory :)

  • Bee Autorytet
    Postów: 669 353

    Wysłany: 28 października 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie 6, a 11dpo, owulacja potwierdzona u ginekologa, torbiele więc raczej wykluczone. Dziękuje za odp.

    o148hdge5msg47fv.png
    10 lat starań
    26.08.2018r. decyzja o ivf
    28.01.2019 I ICSI punkcja - 7 komórek - 4 zarodki 3-dniowe 26 kwietnia FET =( 22 czerwca FET =( 28 sierpnia - 2 zarodki nie rozmroziły się =( =(
    17.01.2020 II pICSI punkcja - 6 komorek - 1 wczesna blastocysta 22.01 ET =(
    13.08. 2020 III pICSI punkcja - 9 komórek - 5 blastocyst - 4.1.1, 3.3.3, 2bl, 2bl, 2bl

    12.10 FET
    7dpt beta 134,31mIU/ml
    9dpt beta 318,49mIU/ml
    11dpt beta 745,15mIU/ml
    Usg 30.10.2020r. -> pęcherzyk żółtkowy
    Usg 31.10.2020r. -> krwawienie, pęcherzyk na swoim miejscu
    (21dpt hcg total 27973,8mIU
    23dpt hcg total 34761,5mIU)
    23dpt beta 34558,50mIU/ml
    16.11 usg, jest śliczne serduszko ❤
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 28 października 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Bee, nie stresuj się... pytasz, to odpowiadamy ;)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz bardzo dluga pierwsza fazę wie 11dpo to i tak za wczesnie na jakiekolwiek testy. Skoro uwazasz ze ten negatywny moze klamac to idz na bete i rozwiej swoje watpliwosci. My tutaj raczej ci nie pomozemy. pozdrawiam

  • Bee Autorytet
    Postów: 669 353

    Wysłany: 28 października 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2020, 17:36

    kasza lubi tę wiadomość

    o148hdge5msg47fv.png
    10 lat starań
    26.08.2018r. decyzja o ivf
    28.01.2019 I ICSI punkcja - 7 komórek - 4 zarodki 3-dniowe 26 kwietnia FET =( 22 czerwca FET =( 28 sierpnia - 2 zarodki nie rozmroziły się =( =(
    17.01.2020 II pICSI punkcja - 6 komorek - 1 wczesna blastocysta 22.01 ET =(
    13.08. 2020 III pICSI punkcja - 9 komórek - 5 blastocyst - 4.1.1, 3.3.3, 2bl, 2bl, 2bl

    12.10 FET
    7dpt beta 134,31mIU/ml
    9dpt beta 318,49mIU/ml
    11dpt beta 745,15mIU/ml
    Usg 30.10.2020r. -> pęcherzyk żółtkowy
    Usg 31.10.2020r. -> krwawienie, pęcherzyk na swoim miejscu
    (21dpt hcg total 27973,8mIU
    23dpt hcg total 34761,5mIU)
    23dpt beta 34558,50mIU/ml
    16.11 usg, jest śliczne serduszko ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bee glowa do gory! Z pcos tez zachodza w ciaze! Ida sie jak nie teraz to nastepnym razem

  • Bee Autorytet
    Postów: 669 353

    Wysłany: 31 października 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej te Pre-Testy są jakieś felerne. Na żadnym innym teście nie widzę nawet cienia, a dziś 14dpo. Cóż ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2020, 10:10

    o148hdge5msg47fv.png
    10 lat starań
    26.08.2018r. decyzja o ivf
    28.01.2019 I ICSI punkcja - 7 komórek - 4 zarodki 3-dniowe 26 kwietnia FET =( 22 czerwca FET =( 28 sierpnia - 2 zarodki nie rozmroziły się =( =(
    17.01.2020 II pICSI punkcja - 6 komorek - 1 wczesna blastocysta 22.01 ET =(
    13.08. 2020 III pICSI punkcja - 9 komórek - 5 blastocyst - 4.1.1, 3.3.3, 2bl, 2bl, 2bl

    12.10 FET
    7dpt beta 134,31mIU/ml
    9dpt beta 318,49mIU/ml
    11dpt beta 745,15mIU/ml
    Usg 30.10.2020r. -> pęcherzyk żółtkowy
    Usg 31.10.2020r. -> krwawienie, pęcherzyk na swoim miejscu
    (21dpt hcg total 27973,8mIU
    23dpt hcg total 34761,5mIU)
    23dpt beta 34558,50mIU/ml
    16.11 usg, jest śliczne serduszko ❤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ