X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Progesteron, estradiol 5-6dpo i 8-9dpo
Odpowiedz

Progesteron, estradiol 5-6dpo i 8-9dpo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kometa90 Ekspertka
    Postów: 217 359

    Wysłany: 27 grudnia 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    W 12dc robiłam estradiol ~ 300, byłam na USG i był pęcherzyk 19mm (LH jeszcze niskie).
    Niestety nie mogłam już iść na USG po owulacji, ale zrobiłam estradiol i progesteron 5-6dpo, bo później święta (E2=220, progesteron 17.1).
    Dziś, czyli mniej więcej 8-9dpo powtórzyłam badania i estradiol wzrósł na 250, a progesteron spadł do 15. Beta negatywna.
    Tempka nadal wysoko (z małym spadkiem na 2dni), cykl nietypowy, bo już od 4-5dpo miałam straszne ciągnięcie macicy, co mi się wcześniej nie zdarzało. Do tego ból piersi, a nigdy mnie przed okresem nie bolą...
    W środę biorę jeszcze ostatni raz duphaston
    Myślicie, że przez ten spadek proga już bez szans?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2021, 13:24

    Sowella lubi tę wiadomość

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ