X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Proszę o interpretację wyniku BHCG!!!!
Odpowiedz

Proszę o interpretację wyniku BHCG!!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martima Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyniku ostatnia miesiączkę miałam 03.12 cykle średnio po 32 dni, owulacja 18-19 DC. Mój dzisiejszy wynik BHcg 88,72 mIU/ml. Czy beta nie jest za niska ? Strasznie się martwię :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 12:33

  • Martima Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuje za odpowiedź
    Zmartwilam sie bo wg laboratorium
    poniżej 5 brak ciąży natomiast
    1-10 tyg od 202-231 000. Co to oznacza?

  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się nie spotakałam z takimi normami, ale to zależy od laboratorum, ja npw 24 dc miałam 59 więc jeszcze mniej a po 8 już 176, dziewczyny pisała, że bardziej trzeba patrzec czy przyrasta prawidłowo, wydaje mi się, że twój wynik jest ok:):) Nie stresuj się bo teraz trzeba spokoju:) A panika nic nie pomoże

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Martima Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje nie potrzebnie się denerwuję :) dziękuje dziewczyny

  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martima wrote:
    Macie racje nie potrzebnie się denerwuję :) dziękuje dziewczyny
    i jak tam?

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Martima Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powtórzyłam bety, jak na razie wszystko jak należy, piersi bolą, brzuch nie, plamień nie ma :) Jutro wieczorem pierwsza wizyta u ginekologa. Dam znać po :) Trzymajcie kciuki

  • Martima Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam pierwsze USG według OM powinien być 7t1d, natomiast według USG zarówno zarodek jak i pęcherzyk 5t6d.Serduszko już bije. Nie wiem co myśleć :(

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, że serduszko bije! Dbaj o siebie i odpoczywaj! Wiem, że łatwo sie mówi, ale postaraj się nie zamartwiac. Wszystko będzie dobrze :-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Martima Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje, za tydzień mam kolejną wizytę, dam znać :)

  • Martima Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie wszystko jest w porządku zarodek ma już 1,1 cm :D

    Smurfetka, Karolka14 lubią tę wiadomość

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martima gratuluję! I po cichu zazdroszczę czekajac na swoje pierwsze usg :-)
    Dbaj teraz o siebie i duzo odpoczywaj :-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Karolka14 Ekspertka
    Postów: 211 98

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co do bety to tylko o niej slyszalam jak byłam w pierwszej ciąży mieszkałam wtedy w Szkocji to do 8 tyg nikt mi nic nie badał ,kazali zrobić test z krwi i to tyle ,dopiero po 12 tyg założyli mi książeczkę ciąży przez całą ciążę 2 USG i pomiar brzucha :-) co miesiąc w 13 tyg badanie na wykrycie wad rozwojowych i tyle Jak patrzę to ,aż wam zazdroszcze tego monitoringu :-) teraz mieszkam w Belgii i mam nadzieję, że kiedy zafasolkuje to będzie inaczej .Chociaż w Szkocji nie było źle tylko w ogóle nie czulam że ktoś się o mnie troszczy :-(powodzenia wszystkim starającym

    7u22s65gmika7d3f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ