X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Proszę o poradę nie wiem co myslec
Odpowiedz

Proszę o poradę nie wiem co myslec

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Julka15 Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 28 lutego 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Potrzebuje porady. Miesiaczki miewam regularne co 31 dni. Od 4 mc staramy sie o dziecko. Ostatnia miesiaczke mialam 24. 01 nastepna planowana 24.02 testy zrobilam 21.02,24 i 25.02 wszystkie negatywne.26.02 zrobilam beta hcg również ujemne. W terminie miesiaczki mialam wszystkie jej objawy ale nie bylo krwawienia. Do dzis go nie ma. Co pare godzin lapia mnie bole podbrzusza i kluja jajniki potem mijaja. Delikatnie szczypia mnie sutki ale nie bola piersi a zawsze przed miesiaczka bolaly. Bialy bardzo gesty sluz ale jest go malo. Temp w pochwie 37,4 przez tydzien, temp ciala 37 od kilku dni.Szybko sie mecze i jestem senna. Jestem zdrowa nie mam zadnej infekcji nie bralam lekow ani nie mialam stresow.Czy to możliwe zeby cykl sie przesunal i owulacja rowniez i doszlo do poznego zapłodnienia w zwiazku z tym beta hcg jeszcze nie wykryla ciazy? Gdyby miesiaczka miala sie opoznic to chyba nie miala bym jej objawow w jej terminie? Nie wiem co myslec. Prosze o porade wizyta u gin za tydz. Dziękuję.

    Julka15
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka, owulacja i w związku z tym cała reszta też mogą się opóźnić - dopóki nie ma miesiączki, jest nadzieja ;). Inna sprawa, że wiele kobiet (w tym ja..) w okolicach spodziewanej miesiączki widzą u siebie milion objawów ciąży, której, jak się później okazuje, nie ma. W każdym razie, myślę, że u Ciebie sprawa jeszcze nie jest przesądzona :). Powtórz będę za 2-3 dni a potem idź do gina. Pewnie da Ci duphaston "na wywołanie" - jeśli jesteś w ciąży, to on nie zaszkodzi a i może być że wręcz przeciwnie :). Trzymam kciuki!

  • Julka15 Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 28 lutego 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za podpowiedz. Nie daje mi spokoju fakt ze w terminie@ czulam sie hak bym ja miała miec i bylam pewna ze bede ja miała a jednak jej nie bylo i objawy ustaly. Fakt wszystko można sobie wmawiac to wiem ale takie bole w podbrzuszu cos jak rozpieranie sa realne dlatego nie daje mi to spokoju bo cos jest inaczej a beta nie wyszla. Moze wskoczylo pod sam koniec cyklu i dlatego jeszcze w krwi nic nie wyszlo? Sfiksuje chyba zaraz

    Julka15
  • Tusia20 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 1 marca 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak samo, identycznie wręcz, poczekaj jeszcze, ja pierwszy pozytywny test miałam 36 dnia cyklu (beta) przy cyklach 28 dni. w dniu miesiączki był negatyw dwa dni później tak samo i potem znów negatywny . Nic straconego, cierpliwości ;) temp. miałam w tym czasie 36.9-37.2

  • Julka15 Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki tyle ze jak sie bardzo chce to ciezko wutrzymac ta niewiedze..dzis 37 dzien przy cyklach 31 i dalej nic.. nie ma zadnych objawow@ a teoretycznie gdyby byla to jutro powinna sie skończyć. Jutro rano mam wizytę u innego gin zobaczymy co powie. W przyszlym tygodniu dopiero do mojego :/

    Julka15
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób rano test :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Julka15 Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po wizycie na usg nic.. Beta wynik w środę. Nie bardzo narazie mam kase na kolejne testowanieale z czystej ciekawosci zrobilam test owu bo mialam w domu i wyszla druga blada kreska rozne opinie czytalam co myslicie?

    Julka15
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 2 marca 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test owu służy do wykrywania owulacji, nie ciąży. Czekaj na betę ;)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Julka15 Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 2 marca 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przyszla @ :(

    Julka15
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 2 marca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( przykro mi... niestety, często tak się zdarza. U mnie było tak samo, zawsze regularne cykle ale podczas starań o malucha wszystko się rozregulowało.
    Trzymam kciuki!

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Julka15 Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 3 marca 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie tak jest i u mnie. W pierwsza nieplanowana ciaze zaszlam odrazu. Teraz juz 5 miesiac i nic. Trace sily powoli. Ja za Ciebie tez trzymam kciuki.

    Julka15
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ