Forum W oczekiwaniu na testowanie Proszę o radę czy to jednak objaw ciąży?
Odpowiedz

Proszę o radę czy to jednak objaw ciąży?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • embejiczka Nowa

Wysłany: 10 stycznia 2016, 16:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was.
    Muszę się Was poradzić bo zglupieje mam cykle co 28 dni w 14 dniu miałam owulację ale taka której jeszcze nie miałam straszny ból i dużo białego śluzu z tego co doczytalam to był czop śluzowy od tamtej pory brzuch bolał mnie co dziennie jak i w krzyżu. Od wczoraj czyli 22 dc ból sutków i brodawek a tak nie miałam a przytulanie było dzień przed owulacją i dwa dni po czy mogą to być oznaki że jednak się udało? @ ma być 15 stycznia kiedy najlepiej zrobić test?Z góry bardzo dziękuje za wszelkie informację.

• orchid Przyjaciółka

Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę za wcześnie na jakiekolwiek objawy, jeśli owu była 14 dnia a doszło do zapłodnienia to nie zdążyło się nawet zagniezdzic... Warto poczytać :) http://www.promama.pl/public/knowledge_base/zaplodnienie.jpg Test najlepiej w dzień spodziewanej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego