X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Proszę o radę czy to jednak objaw ciąży?
Odpowiedz

Proszę o radę czy to jednak objaw ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • embejiczka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was.
    Muszę się Was poradzić bo zglupieje mam cykle co 28 dni w 14 dniu miałam owulację ale taka której jeszcze nie miałam straszny ból i dużo białego śluzu z tego co doczytalam to był czop śluzowy od tamtej pory brzuch bolał mnie co dziennie jak i w krzyżu. Od wczoraj czyli 22 dc ból sutków i brodawek a tak nie miałam a przytulanie było dzień przed owulacją i dwa dni po czy mogą to być oznaki że jednak się udało? @ ma być 15 stycznia kiedy najlepiej zrobić test?Z góry bardzo dziękuje za wszelkie informację.

  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę za wcześnie na jakiekolwiek objawy, jeśli owu była 14 dnia a doszło do zapłodnienia to nie zdążyło się nawet zagniezdzic... Warto poczytać :) http://www.promama.pl/public/knowledge_base/zaplodnienie.jpg Test najlepiej w dzień spodziewanej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ