Forum W oczekiwaniu na testowanie Proszę o radę czy to jednak objaw ciąży?
Odpowiedz

Proszę o radę czy to jednak objaw ciąży?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • embejiczka Nowa

Wysłany: 10 stycznia 2016, 16:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was.
    Muszę się Was poradzić bo zglupieje mam cykle co 28 dni w 14 dniu miałam owulację ale taka której jeszcze nie miałam straszny ból i dużo białego śluzu z tego co doczytalam to był czop śluzowy od tamtej pory brzuch bolał mnie co dziennie jak i w krzyżu. Od wczoraj czyli 22 dc ból sutków i brodawek a tak nie miałam a przytulanie było dzień przed owulacją i dwa dni po czy mogą to być oznaki że jednak się udało? @ ma być 15 stycznia kiedy najlepiej zrobić test?Z góry bardzo dziękuje za wszelkie informację.

• orchid Przyjaciółka

Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę za wcześnie na jakiekolwiek objawy, jeśli owu była 14 dnia a doszło do zapłodnienia to nie zdążyło się nawet zagniezdzic... Warto poczytać :) http://www.promama.pl/public/knowledge_base/zaplodnienie.jpg Test najlepiej w dzień spodziewanej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ