Forum W oczekiwaniu na testowanie Przeciwny jajowód przechwycił jajeczko.
Odpowiedz

Przeciwny jajowód przechwycił jajeczko.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • karola_aa Autorytet
  Postów: 961 345

  Wysłany: 26 stycznia 2017, 18:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny u której z Was się zdarzyło, że albo nie macie jajowodu albo jest niedrożny a mimo to udało się zajść w ciążę? Przeciwny jajowód przechwycił jajeczko?
  Być może było i tak u mnie, ale nie wiem... pierwsza ciążą z owulacji stronie tej niby nie drożne, ale drugie hsg pokazało, że kontrast przeszedł za 4 razem pod oporem. Nie wiem co myśleć i żyć nadzieją, że może znowu się uda ??

  Nikola 20.07.15
  Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
  2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
  f2w3rjjg05zcjrzl.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 3 lutego 2017, 15:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, jestem nowa na forum i przeglądam różne posty, bo już 3 lata staramy się o dzidzie i nic.
  Co do Twojego pytania to mój lekarz mi powiedział, że takie coś jest możliwe, rzadko ale sie zdarza. Ja też czekam na taki 'cud' :)
  Jeden jajowód mam niedrozny i akurat z tego jajnika zawsze mam owulacje, a tam gdzie jajowód drożny to jajnik nie funkcjonuje ;(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego