X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Przeczucie mężczyzn
Odpowiedz

Przeczucie mężczyzn

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Polczi5 Ekspertka
    Postów: 125 147

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, szybkie pytanie do Was 😉 Czy to możliwe żeby wasz mężczyzna wyczuł ciąże jeszcze przed wykonaniem testu? Mój się uparł żebym zatestowała i nie poznaje gościa 🙈 do okresu kilka dni a to jego marudzenie doprowadza mnie do szału bo co nie zrobię to na bank ciąża😂Miałyście może podobne historie?

    👩 26
    🧡 29.08 II
    ❤️ 14.09 mamy serduszko
    💙 31.10 prenatalne, 7cm zdrowego chłopczyka 🥰

    preg.png
  • K&K Autorytet
    Postów: 931 1362

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polczi5 wrote:
    Hej, szybkie pytanie do Was 😉 Czy to możliwe żeby wasz mężczyzna wyczuł ciąże jeszcze przed wykonaniem testu? Mój się uparł żebym zatestowała i nie poznaje gościa 🙈 do okresu kilka dni a to jego marudzenie doprowadza mnie do szału bo co nie zrobię to na bank ciąża😂Miałyście może podobne historie?
    Mój mąż nie mówił mi, że mam zrobić test ale dwa dni chyba przed testem miał na mnie taką chcicę, że normalnie go nie poznałam 😅🙉 i w sumie cały czas taką ma, nie wiem czemu kobiety w ciąży tak działają na faceta.
    Ale gościu, który remontował nam mieszkanie opowiadał kiedyś, że on też czuł wcześniej, że żona jest w ciąży, że niby zmienia się zapach kobiety i jej skóra 🤷‍♀️

    Polczi5 lubi tę wiadomość

    5e1355db6b.png

    Julia 🍓
    📅 26.02.2022
    ⏰ 5:49
    ⚖️ 3730 g
    📏 54 cm
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K&K wrote:
    Mój mąż nie mówił mi, że mam zrobić test ale dwa dni chyba przed testem miał na mnie taką chcicę, że normalnie go nie poznałam 😅🙉 i w sumie cały czas taką ma, nie wiem czemu kobiety w ciąży tak działają na faceta.
    Ale gościu, który remontował nam mieszkanie opowiadał kiedyś, że on też czuł wcześniej, że żona jest w ciąży, że niby zmienia się zapach kobiety i jej skóra 🤷‍♀️
    Z tym zapachem to racja. Pies mojej mamy odkąd zaszłam w ciążę cały czas tuli pyskiem mój brzuch, jestem jedyną osobą, na którą nie skacze i nie pozwala na mnie podnieść głosu (babcia ma tendencję do głośnego mówienia, nawet jak nie krzyczy, pies ją moment ustawia do pionu xd)
    Mój mąż nie czuł nic przed testowaniem. :)

    Polczi5 lubi tę wiadomość

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • KasiaCh Autorytet
    Postów: 262 418

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polczi5 wrote:
    Hej, szybkie pytanie do Was 😉 Czy to możliwe żeby wasz mężczyzna wyczuł ciąże jeszcze przed wykonaniem testu? Mój się uparł żebym zatestowała i nie poznaje gościa 🙈 do okresu kilka dni a to jego marudzenie doprowadza mnie do szału bo co nie zrobię to na bank ciąża😂Miałyście może podobne historie?

    Mój wyczuł 🥰❤️ Tak więc coś w tym jest 😉

    Posłuchałaś męża i zatestowałaś? ☺️

    Polczi5 lubi tę wiadomość

    2nn3sek2wamkq7kt.png

    Synuś 2007 ❤️
    Wrzesień 2021 💔 6 tc
    🍀11.11.21 szczęśliwa owulacja
    🍀23.11.21 beta 70,2 🍀
    🍀25.11.21 beta 217,7 (210%) 🙏
    🍀30.11.21 beta 2814,0 🙏
    Pierwsze usg 14.12.2021 🙏
    Kolejna wizyta 20.12.21
    Cukrzyca ciążowa ▶️ dieta
  • Polczi5 Ekspertka
    Postów: 125 147

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaCh wrote:
    Mój wyczuł 🥰❤️ Tak więc coś w tym jest 😉

    Posłuchałaś męża i zatestowałaś? ☺️
    Nie 🙈zrobię test w poniedziałek jak przypada okres👌 narazie tylko objawy na okres ale aż dziwnie żeby on wiedzial a ja nie haha😁

    👩 26
    🧡 29.08 II
    ❤️ 14.09 mamy serduszko
    💙 31.10 prenatalne, 7cm zdrowego chłopczyka 🥰

    preg.png
  • Karo123 Autorytet
    Postów: 4009 4791

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój twierdził ze po zapachu rozpozna a jednak to nie było to. On zwykle nie ma snów, a dzień przed testem obudził się i powiedział ze śniła mu się nasza córeczka. I sam był w szoku ze miał sen bo na prawdę u niego jakikolwiek sen to raz na ho ho. Sprawdziło się, ciąża poroniona ale płeć się zgadzała, może przypadek a może ta podświadomość gdzieś działa 🙈

    17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙

    👱🏻‍♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️‍🩹, CB 💔, Mój Cud 💙
  • Polczi5 Ekspertka
    Postów: 125 147

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mnie dziś tyle zbiegów okoliczności wokół tematu dzieci i ciąży że nie mogę na niczym innym się skupić 🤭 dziewczyny chyba rano zatestuje nie wytrzymam dłużej 🤭

    👩 26
    🧡 29.08 II
    ❤️ 14.09 mamy serduszko
    💙 31.10 prenatalne, 7cm zdrowego chłopczyka 🥰

    preg.png
  • Sylllwa Przyjaciółka
    Postów: 65 36

    Wysłany: 1 września 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jak się dowiedzieliśmy o ciąży,w noc poprzedzajacą teściowa miała sen, że urodziłam dziecko. Ich pies chodził za mną w krok w krok wtedy. Niestety ciąża poroniona. Teraz mam z nią to samo. Chodzi w krok w krok. Leży na brzuchu. Miesiączka spóźnia mi się 3 dzień, ale boję się zrobić test. Wolę zobaczyć krew niż biel.

    Polczi5 lubi tę wiadomość

  • Polczi5 Ekspertka
    Postów: 125 147

    Wysłany: 1 września 2021, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuj kochana nic nie tracisz a możesz dużo zyskać 😊
    U mnie niestety okres zapukał już w poniedziałek 🙈

    👩 26
    🧡 29.08 II
    ❤️ 14.09 mamy serduszko
    💙 31.10 prenatalne, 7cm zdrowego chłopczyka 🥰

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ