X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Przeziębienie A możliwość ciąży
Odpowiedz

Przeziębienie A możliwość ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 7 lutego 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Około 8 dni temu powinnam mieć owulacje. Od 6 miesięcy staramy się o dziecko. Ta owulacja była dość nietypowa ze względu że 2 dni po niej poczułam bol.brzucha i okropna nerwowość Zupełnie jak zaraz przed miesiączka (A jestem z tych ktore zdenerwowanie doprowadza do lez w tym czasie ) dostałam też porannego krwawienia i byłam pewna że to przedwczesny okres jednak trwalo ono tylko godzinke i bylo raczej plamieniem potem wszelakie te objawy zniknęły pozostało tylko kłócie w jajnikach. Uprzedzam ze nie bylo to tez krwawienie owulacyjne ponieważ wyglada ono u mnie inaczej mam je w kazdym cyklu i bylo tez i w tym jakies 3 dni przed tym porannym plamieniem. Obecnie jestem w 21 dniu cyklu i od 2 dni jestem przeziębiona. Nie mam gorączki ale silny kaszel i katar. Zastanawiam się czy możliwe że to przez chorobę czy coś jest na rzeczy

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 7 lutego 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doradzcie coś

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Trudno cos doradzic. Najlepiej isc do lekarza, jesli to niezidentyfikowane krwawienie :-/ nie wiadomo, co tam się dzieje. Powiem ci tylko tyle, ze ja zaszlam w ciaze w najmniej spodziewanym momencie - chorowalam na grype. Bylam pewna, ze owulacja przepadła, bo bylam na monitoringu i akurat w momencie kiedy miala byc lezalam z 40'C goraczka. Owulacja musiala sie mocno przesunac i aktualnie jestem na poczatku drogi w 6 tyg. ;-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ