X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Przeziębienie w trakcie czekania na testowanie
Odpowiedz

Przeziębienie w trakcie czekania na testowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 9 maja, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy któraś z Was miała taką sytuację że po owulacji i po staraniach a w trakcie tego czasu czekania na testowanie zachorowała ? Mnie złapało przeziębienie (ból gardła, lekki kaszel i katar, ale bez gorączki) chyba 2-3 dni po owulacji. Teraz zastanawiam się czy to nie pogorszy sytuacji i czy gdyby się coś udało to czy ciąża nie będzie mieć gorszego startu ? Podpowiedzcie czy któraś miała taką sytuację i wszystko się dobrze skończyło ?

  • Szarlotka124 Przyjaciółka
    Postów: 92 107

    Wysłany: 9 maja, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały tydzień byłam chora taka że jak kaszlałam
    To mało płuc nie wyplułam, Katar, ogl słabe samopoczucie i zrobiłam w 10 dpo test bo nie wiedziałam jak z lekami a coś mnie tknęło żeby sprawdzić dla
    Wszystkiego i wyszła kreseczka więc może coś w tym jest. Narazie beta rośnie. Czekam na wizytę

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 9 maja, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka dziękuję za odpowiedź i trzymam za Ciebie kciuki ❤️a jak się czujesz ?

  • Szarlotka124 Przyjaciółka
    Postów: 92 107

    Wysłany: 9 maja, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Szarlotka dziękuję za odpowiedź i trzymam za Ciebie kciuki ❤️a jak się czujesz ?
    Na tą chwilę jeśli nie patrząc na to że nadal jestem chora to w sumie nic mi nie Dolega więcej. Nie czuję jakoś też ciąży 😅 4 lata temu z synem to praktycznie od momentu w którym zrobiłam test wymiotowałam dalej niż widziałam. Także może tym razem mnie ta ciąża oszczędzi trochę

    BillieJean lubi tę wiadomość

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 9 maja, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki żeby Cię tym razem oszczędziła ☺️

    Szarlotka124 lubi tę wiadomość

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 863 1125

    Wysłany: 11 maja, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak zaszłam w ciążę z córką to byłam chora na covid można powiedzieć że ciężko ale już wtedy zdrowiałam i widocznie przesunęło mi to owulke bo ciąża mnie zaskoczyła trochę 😛 i też się bardzo stresowałam że dziecko będzie miało trudny start a na szczęście ciąża przebiegła książkowo, życzę zdrowia :) ważne żeby nie dopuścić do gorączki powyżej 38 stopni

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 11 maja, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź 😘wydaje mi się że już wychodzę na prostą, temperatury na szczęście nie miałam 💪został mi tydzień do testowania ale na razie nie czuję się jakoś ciążowo 🥴

  • Martolina Przyjaciółka
    Postów: 100 37

    Wysłany: 16 lipca, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem 8 dpo i praktycznie od tygodnia nie mogę się pozbyć infekcji - kaszle, smarkam, gardło mnie boli i głowa. Biorę leki ale boję się że skończy się to antybiotykiem, a to chyba niedobrze dla potencjalnego zarodka? :(

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 16 lipca, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Dziewczyny, jestem 8 dpo i praktycznie od tygodnia nie mogę się pozbyć infekcji - kaszle, smarkam, gardło mnie boli i głowa. Biorę leki ale boję się że skończy się to antybiotykiem, a to chyba niedobrze dla potencjalnego zarodka? :(

    Raczej średnio, chociaż ja w pierwszej ciazy na samym początku byłam mega chora i brałam Groprinosin, a kreseczki wyszły i tak. No ale lepiej dmuchać na zimne. Próbowałaś leczyc się domowymi sposobami? Bardzo polecam wypić na noc mleko z czosnkiem i miodem, opatulic sie w kołdrę i wypocić, na gardło płukanie woda z solą, na katar inhalacje z soli morskiej. Nie są to najprzyjemniejsze sposoby, ale naprawdę działają

    Martolina lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Martolina Przyjaciółka
    Postów: 100 37

    Wysłany: 16 lipca, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Raczej średnio, chociaż ja w pierwszej ciazy na samym początku byłam mega chora i brałam Groprinosin, a kreseczki wyszły i tak. No ale lepiej dmuchać na zimne. Próbowałaś leczyc się domowymi sposobami? Bardzo polecam wypić na noc mleko z czosnkiem i miodem, opatulic sie w kołdrę i wypocić, na gardło płukanie woda z solą, na katar inhalacje z soli morskiej. Nie są to najprzyjemniejsze sposoby, ale naprawdę działają

    Taaak, próbowałam i dalej próbuje, najwyżej trochę dłużej się przemęczę ale chyba nie będę ryzykować - w weekend przetestuję i jeśli do tego czasu mi nie przejdzie to najwyżej wtedy wezmę antybiotyk. Zakładając jedną kreskę oczywiście ale jakoś czuję że się nie udało

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ