Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ola22 Znajoma
    Postów: 19 22

    Wysłany: 26 października 2024, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mój cykl jest w tym miesiącu strasznie pogmatwany, trochę z mojej winy bo brałam anty tabletki tylko 7 dni ponieważ bóle brzucha były okrutne, brałam z powodu wcześniejszych ( wyleczonych ) torbieli ale nie dam się więcej namówić . Ale do sedna jak liczy się cykl to po pierwsze ogólnie miesiaczke miałam 23 września i od wtedy zaczęłam brać tabletki brałam je do 30 września . 2 października dostałam krwawienie z odstawienia, trwało 2 dni. Cykl się zaczął od krwawienia z odstawienia ?
    Od paru dni zauważyłam że moje piersi są inne widzę to ponieważ mam już dwójkę synów, obwódka zrobiła się większa i są bardziej napuchnięte, ale mnie nie bolą. Zastanawiam się czy owulacja wogole wystąpiła w tym cyklu bo w 20 dniu cyklu czyli 5 dni temu robiłam progesteron był 0,4 ale miesiączki czy krwawienia przez te 5 dni nie dostałam. Nie czuję nawet żeby miesiączka miała być blisko. Oczywiście robiłam test- negatyw jest jeszcze coś myśleć z tymi testami czy czekać na ten okres ? Nie wiem co myśleć 🙈

  • Jvvliett Ekspertka
    Postów: 195 201

    Wysłany: 27 października 2024, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz dla pewności zrobić betę. Ja też kiedyś przerwałam po tygodniu tabletki i owulację miałam już w pierwszym cyklu po odstawieniu ale chyba o tydzień czy dwa tygodnie później niż powinna być.

  • Ola22 Znajoma
    Postów: 19 22

    Wysłany: 27 października 2024, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jak pójdę w środę na betę wynik będzie wiarygodny ? Będzie to 29 dzień cyklu licząc od krwawienia z odstawienia

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ