X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Robić betę czy czekać na @
Odpowiedz

Robić betę czy czekać na @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madleni Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 6 października 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wykres, który w początkowej fazie dawał nadzieję, na szczęśliwe zakończenie. Jednak potem nastąpił spadek temperatury, standardowo jak przed @ Tylko, że po tym spadku temperatura poszybowała w górę ... a test wyszedł negatywny. I teraz już sama nie wiem czekać na @ czy robić betę.

    0a972e62f453a85a39af7854e79465e1.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2014, 07:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli zrobiłaś jednak tą bete?? no wykresik ładnie wygląda :) oby był ciążowy :)

  • madleni Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 6 października 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby nie beta, to musiałabym kupić test ciążowy. A jakość badania testem mierna i dająca zawsze złudzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2014, 12:00

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 7 października 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madleni kiedy wyniki bety?

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 13 października 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, dziś mam dostać miesiączkę-zrobiłam test ciążowy raniutko-negatywny jak nic,ale tempka cały czas się utrzymuje.Pierwszy raz (a z ovu obserwuję trzeci cykl)-nie wiem co robić tj.czekać na @,lecieć na betę?
    Ponoć stany zapalne też zawyżają tempkę-coś mnie ostatnio swędziało( po nowym proszku do prania) i użyłam clotrimazolu.
    swędzą mnie sutki i cycunie mam ciężki-mam 38 lat i jeśli piersi bolały mnie przed @ to max 5razy w ciągu lat odkąd miesiączkuję.
    Nie chcę się nakręcać,ale liczę na cichutkie szczęście

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 11:04

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
  • Ewosińska Ekspertka
    Postów: 241 103

    Wysłany: 13 października 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doopa-już mam lekkie plamienie :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 15:44

    " Bóg nie wysyła nas na pole bitwy bez potrzebnego nam sprzętu"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ