X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Rozciągliwy śluz po owulacji
Odpowiedz

Rozciągliwy śluz po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam pytanie. Patrząc na wykres i temperaturę, zakładam, że owulacja już była. Tym bardziej, że od wczorajszego wieczora bolą mnie sutki. Jednak dzisiaj rano znalazłam śluz płodny na papierze. Trochę mnie to zdziwiło, chociaż może miałam jakiś erotyczny sen w nocy? A może tak się czasem zdarza? Albo czy jest możliwe, aby owulacja była już po skoku temperatury?

  • Karaluch Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 22 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale rozciągliwy przejrzysty czy mętny? Ile dni po owulacji?

    yyl801z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozciągliwy przejrzysty. Teoretycznie chyba 1 lub 2. Wczoraj dopiero nastąpił skok tempki, dziś wyżej niż wczoraj.

  • Karaluch Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 22 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to raczej w normie

    yyl801z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie muszę sie przejmować, ze przegapiłam owulke? Raczej już była?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok temperatury moze nastapic na dwa dni przed owulacja lub do trzech dni po niej. Wiec owulacja moze dopiero byc a moze juz byla bez monitoringu nie jest to do okreslenia. Do tego sluz plodny moze sie zakonczyc dzien przednowulacja w dniu owulacji lub dzien po niej. To roznie z tym bywa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Skok temperatury moze nastapic na dwa dni przed owulacja lub do trzech dni po niej. Wiec owulacja moze dopiero byc a moze juz byla bez monitoringu nie jest to do okreslenia. Do tego sluz plodny moze sie zakonczyc dzien przednowulacja w dniu owulacji lub dzien po niej. To roznie z tym bywa.

    No cóż. Na monitoring nie mam co liczyć, wiec zostaje nadzieja, że <3 wystarczy i udało nam sie trafić w termin jednak :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie kochalam dokladnie w dzien owulacji. Doslownie kilka chwil przed nia. I nie wyszlo kolezanka 4 dni przed owulacja i jest w ciazy wiec to nie ma znaczenia kiedy ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Widzę ze jestes Aniołkowa Mama, robiłaś jakieś badania w zwiazku z ta sytuacja? Zycze Ci z całego serca zebys sie za niedlugo doczekala maluszka

    Nie robiłam nic jeszcze. Miałam się wybrać, ale jakoś do tej pory brakowało mi czasu i trochę liczyłam, że szybciej uda się zajść ponownie i szczęśliwie. Mam jednak nadzieję, że nie będę musiała robić badań, bo w końcu zajdę i szczęśliwie donoszę :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja sie kochalam dokladnie w dzien owulacji. Doslownie kilka chwil przed nia. I nie wyszlo kolezanka 4 dni przed owulacja i jest w ciazy wiec to nie ma znaczenia kiedy ;p

    No to mam nadzieje, że 2 dni przed i dzień po też będzie dobrze ;-) A koleżanka ma chłopca czy dziewczynkę? Bo ja to bym jednak chłopca chciała ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    I tego Ci życzę;)

    Dziękuje bardzo :-*

  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 18 lipca 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie 7/8 dpo i śluz rozciągliwy, mętny, może lekko żółtawy jakby się bardzo przyjrzeć.
    Co by to mogło oznaczać?

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • kasiasiasia28 Ekspertka
    Postów: 236 333

    Wysłany: 18 lipca 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frufru wrote:
    Dziewczyny, u mnie 7/8 dpo i śluz rozciągliwy, mętny, może lekko żółtawy jakby się bardzo przyjrzeć.
    Co by to mogło oznaczać?
    Na dwoje babka wróżyła, bo u niektórych dziewczyn to był objaw wczesnej ciąży, a u niektórych okresu. Ja mam tak, że w niektórych cyklach mam kremowy po owulacji a w niektórych właśnie rozciagliwy, lekko zoltawy.

    Frufru lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    HSG, hormony - OK, AMH - 3,64
    Czynnik męski - morfologia 2%, słaby ruch, ŻPN
    2 x IUI nieudane
    03.2020 - punkcja - zostało: 1 x morula ❄️ 1 x 2AB ❄️
    04.2020 - crio transfer 1 x 2AB ❄️
    7dpt - beta 35, prog 77, tsh 1.
    9 dpt - beta 114,4, prog 90.
    16 dpt - beta 1652.
    22.06.2020 12t0d - prenatalne - OK
    Spodziewamy się córeczki 🥰😍
    26t3d Edit: spodziewamy się synka! 💙
    30.12.2020 na świecie pojawił się synek 💙
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 18 lipca 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiasiasia28 wrote:
    Na dwoje babka wróżyła, bo u niektórych dziewczyn to był objaw wczesnej ciąży, a u niektórych okresu. Ja mam tak, że w niektórych cyklach mam kremowy po owulacji a w niektórych właśnie rozciagliwy, lekko zoltawy.
    temp przeczy ciąży... a @ niedługo, tylko nigdy wcześniej tak nie miałam, więc lekkie zwątpienie.

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 27 października 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to był objaw wczesnej ciąży :) i niedawno skończył roczek ❤️

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Magda8823 Koleżanka
    Postów: 80 18

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny u mnie 7dni po owulacji a ja za przeproszeniem w kajtkach mam ciągle mokro ale to nie jest gęsty biały śluz raczej przezroczysty wodnisty. Miałam pewien czas bolące sutki teraz tego już nie ma. Za to mam bolące podbrzusze raz mocniej raz słabiej.Sama nie wiem wydaje mi się że nic z tego?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ