X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie różne wyinki testów
Odpowiedz

różne wyinki testów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agaguga Koleżanka
    Postów: 36 14

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Piszę do was z takim zapytaniem, może komuś też się tak zdarzyło. Zrobiłam wczoraj test strumieniowy pink (czułość 25), i ku mojej radości pokazał mi drugą bardzo bladą kreseczkę :-) wielka radość, poleciałam do apteki i kupiłam jeszcze trzy, dwa z nich miały czułość 20. Problem w tym, że wszystkie pozostałe pokazują tylko jedną kreskę a ten pierwszy dwie. Co mam myśleć? na cztery zrobione testy pierwszy pokazał ciążę a pozostałe nie.... wizyta u lekarza dopiero w czwartek....

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaguga Twój wykres niestety chyba wszystko wyjaśnia

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • agaguga Koleżanka
    Postów: 36 14

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mi się zdaje, że miniatura pod moim postem to wykres z innego miesiąca, może teraz będzie ok...

    poniżej link do bieżącego wykresu
    cad72ecc30ef6ce22a91c305f92c93b8.png

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jak na moje oko a znawcą nie jestem to chyba za niskie masz temperatury przy ciąży chyba powinny byc powyżej 37
    ale jak mówię ja sie dopiero uczę w tym temacie
    najlepiej zrób bhcg

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze zrob bete jutro rano wyjasni wszystko :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma reguły, że temperatura musi być powyżej 37, powinna się jedynie utrzymywać na podwyższonym poziomie, ale nie musi przekraczać 37. Jeżeli chodzi o pink test, to strumieniowego nie używałam, ale na płytkowym często da się dopatrzeć drugiej "bladziutkiej kreski", ale jest to tylko pozostałość po odczynniku, niektóre testy tak mają, nie wszystkie i nie zawsze, ja raz na pinku tak miałam, to taka poświata bez różowego zabarwienia, ale może zmylić.

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Wiesz jak na moje oko a znawcą nie jestem to chyba za niskie masz temperatury przy ciąży chyba powinny byc powyżej 37
    ale jak mówię ja sie dopiero uczę w tym temacie
    najlepiej zrób bhcg

    wcale nie muszą być powyżej 37*C
    tutaj chodzi o to ze temperatury powinny byc wyzsze niz w 1 fazie

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • AgulalkA Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 września 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    u mnie teperatura utrzymuje sie od zeszłej owulacji.Robiłam już 5 testów ciążowych.Z czego 3 pozytywne.Na dwóch cienkie rózowe linie na trzecim zamazana druga linia koloru hmm jasno różowego.Z dodatkowych objawów ciagle czuje ciepłe policzki jak równiez dziwne uczucie ciepła w sutkach.Do tego dochodzi ból prawego jajnika.Momenatmi dość dokuczliwy.



    2b8c4532c07a948291d8d1906038e6bd.png

    cc5e72ea58ea12181cf659fd05e885e7.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2014, 20:04

    ... do przodu ide nie patrząc w tył ...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ