Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Rwący ból nóg
Odpowiedz

Rwący ból nóg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula949 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 6 lipca, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Czy któraś z Was miała kiedyś przed spodziewanym okresem taki rwący ból nóg, a szczególnie łydek i kolan ? Aż musiałam wziąć tabletkę bo tak mnie skręcało i niedobrze z bólu było 🙁 dodam że @ powinnam dostać 4 lipca, ale jestem miesiąc po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, więc wiadomo to może być różnie 🤷🏼‍♀️

  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 103 48

    Wysłany: 6 lipca, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak , często mam rwący ból nóg z tym że bolą mnie od ud po łydki. U mnie to zwiastun zbliżającej się miesiączki

  • Anikaa Przyjaciółka
    Postów: 109 39

    Wysłany: 10 lipca, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula949 wrote:
    Cześć dziewczyny ! Czy któraś z Was miała kiedyś przed spodziewanym okresem taki rwący ból nóg, a szczególnie łydek i kolan ? Aż musiałam wziąć tabletkę bo tak mnie skręcało i niedobrze z bólu było 🙁 dodam że @ powinnam dostać 4 lipca, ale jestem miesiąc po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, więc wiadomo to może być różnie 🤷🏼‍♀️
    Ja mam ból nóg przy każdym okresie 😅

  • Niklasiczkow Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 sierpnia, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko mam tak od 2 msc i nigdy sie z tym nie spotkalam ale ptrze ze nie ejstem jedyna o.o

  • darusioowa Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 12 sierpnia, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam rwacy bol ud 🤷 i to od kilku miesiecy, kiedys niczego takiego nie obserwowalam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ