X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpień - wakacyjny magiczny cud
Odpowiedz

Sierpień - wakacyjny magiczny cud

Oceń ten wątek:
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:53

    MamaStasia :) lubi tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nerwowy poniedziałek :( myśle o Was dziewczyny! Bardzo kibicuję każdej ✊

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O której masz ktg MamaStasia? :) Kciuki!

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    O której masz ktg MamaStasia? :) Kciuki!
    O 14 30 mam być już w przychodni .

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem przerażona dzisiejszą wizyta...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:35

    eemmiilliiaa lubi tę wiadomość

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Stasia kciuki za ktg :) u mnie w szpitalu wyszło dobrze, więc kolejne w środę u lekarza mojego. Nie wiem o co chodzi.

    Co do pjp to chyba trochę wcześnie, by definitywnie przekteslic ciąże, powinni jeszcze obserwować.

    Sylwian tak mi przykro :(

    Niecierpliwa trzymam kciuki za betę mimo wszystko!

    Sylwia kciuki za wizytę, będzie dobrze!

    Nikodemko byle do jutra :) wiem, że plamienia martwia, ale brązowe są całkiem częste :)
    Ja w 2 tyg po terminie kan czerwone żywe, żadnego krwiaka, ani nadzerki, po prostu. I córka ma 2,5 roku :)

    Niercierpliwa v2.0, 5ylwian lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju jaki smutny poranek ☹

    Inga bardzo Ci współczuję i życzę duużo siły! Trzymaj się😙

    Niecierpliwa ✊✊✊✊ niech beta będzie ładniutka🙏

    Nikodemko oby te nerwy jak najszybciej się skończyły! Wiem że Nowa ma rację i to tylko wredne straszaki🤗

    5ylwian cały czas o Tobie myślę... gdzieś jest przyczynai trzeba ją znaleźć tylko potrzebujesz specjalistycznej pomocy i więcej wsparcia od męża! Mocno przytulam❤

    Mamusie Kochane kciuki za ktg, wizyty i samopoczucie przedporodowe! Wiem że ten cudowny stan to zaraz obok szczęścia ciągły stres i nerwy ale wiem że będzie dobrze ❤ czekamy na relacje!

    U mnie szyjka wysoko i śluz się trochę pokazał wczoraj. Dopiero jak się na nią zawziełam to ogarnęłam jaka ogromna różnica jest w jej położeniu i twardości! Jeszcze nie wiem jak ogarnąć kiedy jest otwarta bo mi się wydaje że jest cały czas😂 ale dam radę😎

    Niercierpliwa v2.0, Arashe, Madziandzia, 5ylwian, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Mama Stasia kciuki za ktg :) u mnie w szpitalu wyszło dobrze, więc kolejne w środę u lekarza mojego. Nie wiem o co chodzi.

    Co do pjp to chyba trochę wcześnie, by definitywnie przekteslic ciąże, powinni jeszcze obserwować.

    Sylwian tak mi przykro :(

    Niecierpliwa trzymam kciuki za betę mimo wszystko!

    Sylwia kciuki za wizytę, będzie dobrze!

    Nikodemko byle do jutra :) wiem, że plamienia martwia, ale brązowe są całkiem częste :)
    Ja w 2 tyg po terminie kan czerwone żywe, żadnego krwiaka, ani nadzerki, po prostu. I córka ma 2,5 roku :)

    Niestety pęcherzyk zaczął się już zapadać ;( oczywiście kazał oznaczyć betę w odstępne 48h i potem jeszcze kolejne usg ale nie ma co robić nadziei :( u mnie owulacja nie mogła się przesunąć bo chodziłam na monitoring, wiec wiem dokładnie że była 3 lipca 😥

    age.png

    age.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gorzej, że się już zapada, przykro mi :(

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga przykro mi 😞tule Cie
    Nikodemko z tego co widzialam juz mialas plamienia i bylo ok wiec sie nie stresuj, na pewno jest ok😊
    MamaStasia kciuuuki za ktg 😊
    Sylwia wiem ze na wizycie bedzie wszystko dobrze.

    Szkoda ze nikt mi nie odpisal ale chcialam powiedziec ze ciagle nie mam okresu, szyjka wysoko i zamknieta a dzis rano okropnie bolal mnie brzuch a krwi nie ma. Nie wiem co myslec

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 - ile jestes dpo? Moze zatestuj?
    Ja jestem dzis totalnie rozsypana... Wiem, ze moze byc dobrze i te plamienia to nic takiego, ale prawda jest taka, ze rownie dobrze moga oznaczac tez cos zlego.
    Najzwyczajniej w swiecie sie boje.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Iwona28 - ile jestes dpo? Moze zatestuj?
    Ja jestem dzis totalnie rozsypana... Wiem, ze moze byc dobrze i te plamienia to nic takiego, ale prawda jest taka, ze rownie dobrze moga oznaczac tez cos zlego.
    Najzwyczajniej w swiecie sie boje.
    Rozumiem ze sie boisz i tak niestety bedzie cala ciaze ale sprobuj sie rozluznic, pomyslec o czyms innym.
    Ja o ile byla owulacja to dzis jest albo 14 albo 15 albo 16dpo

  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:53

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niercierpliwa v2.0 wrote:
    Iwona który to dpo ?
    Widzę, że już jest odpowiedź. Ciężko stwierdzić. Przy 14 dpo można mówić o późniejszym zagnieżdzeniu, ale już przy 16 dpo byłoby coś widać.
    Wiesz co ja bolbrzucha czuje juz od 9 dni

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Ja jestem przerażona dzisiejszą wizyta...
    Będzie dobrze . Kciuki trzymamy z Zosia ✊✊✊

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona zrób test! Biorąc pod uwagę jak różnie rośnie progesteron to możesz być i 11-12dpo ale i 7-8. Moim zdaniem 15dpo to Ty na bank nie jesteś.Ewentualnie skocz teraz na proga. Miałaś w tym cyklu jakieś objawy owulki a jeżeli tak to kiedy to było?
    Ja nie wiem jak to jest być w ciąży ale moje ostatnie dwa cykle to 50 i 40 dni. W pierwszym byłam przekonana że w 26dc idę zbadać proga 7dpo a wynik był <0,5... owu była wkoncu w 36dc i też nie miałabym pojęcia że to wtedy gdybym dzień później nie poszła wkurzona co się dzieje do gina. A tam ciałko żółte...
    Ja na Twoim miejscu zrobiłabym test i jeżeli biało to poszła na progesteron.
    Dlaczego pobolewa Cię brzuch to niestety nie mam pojęcia. Działaj Kobieto a my zaciskamy kciuki!😃✊

    Edit: durna pała przeczytałam że proga badalas 27.07 a nie 23... co nie zmienia faktu że test wskazany😉 bo w takim razie możesz być i 16dpo ale jest prawdopodobieństwo że i 12dpo. Dajesz Kochana!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2019, 12:04

    Iwona28 lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    65308dcf0602.jpg

    Przypominam mądrą grafikę i to, że temperatura może rosnąć od 3 dni przed do 3 dni po owulacji. No a przecież to progesteron powoduje jej wzrost.

    Iwona28, Justa29 lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Iwona zrób test! Biorąc pod uwagę jak różnie rośnie progesteron to możesz być i 11-12dpo ale i 7-8. Moim zdaniem 15dpo to Ty na bank nie jesteś.Ewentualnie skocz teraz na proga. Miałaś w tym cyklu jakieś objawy owulki a jeżeli tak to kiedy to było?
    Ja nie wiem jak to jest być w ciąży ale moje ostatnie dwa cykle to 50 i 40 dni. W pierwszym byłam przekonana że w 26dc idę zbadać proga 7dpo a wynik był <0,5... owu była wkoncu w 36dc i też nie miałabym pojęcia że to wtedy gdybym dzień później nie poszła wkurzona co się dzieje do gina. A tam ciałko żółte...
    Ja na Twoim miejscu zrobiłabym test i jeżeli biało to poszła na progesteron.
    Dlaczego pobolewa Cię brzuch to niestety nie mam pojęcia. Działaj Kobieto a my zaciskamy kciuki!😃✊

    Edit: durna pała przeczytałam że proga badalas 27.07 a nie 23... co nie zmienia faktu że test wskazany😉 bo w takim razie możesz być i 16dpo ale jest prawdopodobieństwo że i 12dpo. Dajesz Kochana!
    Dlaczego 12 dpo ? Jak to jest mozliwe? Ja najbaedziej obstawiam 15 dpo bo jak badalam proga to juz 2 dni wczesniwj szyjka sie zamknela wiec musialo juz byc po owulacji. Pojade po ten test dzisiaj choc nie robie sobie nadziei tylko zastanawia mnie gdzie ten okres i skad bol brzucha od 9 dni tzn wtedy mnie cmil okresowo glownie rano, 2 dni temu to juz byl bol a dzis to juz jak w pierwszy dzien miesiaczki. Najgorzej jakby z tego zamieszania wyszedl cykl bezowulacyjny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zeby uzupelnic dane bo wtedy co mialam prog 3.80 to badalam tez estradiol i byl 143

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ