Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • Taśka22 Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 31 lipca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    No to na prawde fajna sprawa,duzo pomaga:)dzisiaj 6dpo,jak ja dotrwam jeszcze tydzień,to ja nie wiem...
    U mnie dzis tez 6 (albo 7) dzień. Nie wiem jak wytrzymać żeby nie testować przedwcześnie...

    28.04.2017 r - urodził się Michał <3 (mój naturalny cud)

    Starania o drugie dziecko od grudnia 2017.

    Prawy jajowód - udrożniony
    Zrosty usunięte
    Endometrium - uszkodzone mechanicznie po porodzie.
    Lekka nadwaga
    1 IUI 😐
    2 IUI 😐

    05.2021 - 1 IVF - słaba odpowiedź na stymulacje, tylko 3 komórki pobrane, nic się nie zapłodniło

    10-11.2021 - 2 IVF - długi protokół - 7 oocytów pobranych, 6 zapłodnionych, 3 zarodki w 3 dobie, 1 zarodek podany w 3 dobie(8B), 2 pozostałe nie dotrwały do mrożenia :(


    Luty 2022
    Zmiana kliniki
    Pcos
    Insulinooporność + hiperinsulinemia (opanowane 2024r)

    2023 i 2024 - przerwa czyszczenie głowy <3

    listopad 2024
    powrót do walki
    kwalifikacja do programu
    grudzień 2024 - długi protokół (menopur 300 + gonapepyd 1/2 amp.)
    4 oocyty, 4 zapłodnione - rozwinął się tylko 1 zarodek

    12.02.2025 r. - transfer 3 dniowy zarodek
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 31 lipca 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taśka, a do @ ile masz dni? ja 8

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 31 lipca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj mężowi test niech schowa go przed Toba ;)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 31 lipca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż wyjeżdża już jutro, moja droga i zostaję sama, boję się, że kompletnie mi odbije na punkcie tych testów...:( do tego w przyszłym cyklu nici ze starań..

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 31 lipca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak u mnie...przez te delegacje bardzo skromnie z <3 :( a sama sobie dziecka nie splodze:/ pozostaje mi tylko obserwacja czy wszystko z moim cyklem ok, ale dobre i to:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 31 lipca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz,cykle moga wygladac na ok a wcale nie musza takie byc:) poki nie minie rok sama nie wiem czy ze mna wszystko w porzadku,dopiero po tym czasie zamierzam isc do gina;) my to mamy przekichane z tymi facetami:(

  • BUBINIA Koleżanka
    Postów: 54 13

    Wysłany: 31 lipca 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś się pokusił o test. Ani śladu niczego na tym teście. Zawiodłam się eh jak zapewne większość z nas buuu.

    Szczęśliwa mamusia Hani <3
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 31 lipca 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    No to na prawde fajna sprawa,duzo pomaga:)dzisiaj 6dpo,jak ja dotrwam jeszcze tydzień,to ja nie wiem...
    U Ciebie tydzień a u mnie 11 dni :p wiec spoko :) ja juz fiksuje

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie mój organizm oszukuje... On robi tak z tą temperaturą jak ja chce żeby wyglądała, dziś już 37,03 o.O idę na betę a potem do psychiatryka, miłego dnia dziewczynki :)

    Jaguś_7810, innamorata88 lubią tę wiadomość

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do psychiatryka pójdziesz jak Twoje trojaczki zaczną na raz wołać jeść, budzić pieluchy, domagać się noszenia, albo będą mialy po prostu zly humor;) trzymam kciuki za betę :)

    Olcc. lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • fryzjereczka Ekspertka
    Postów: 129 63

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez trzymam kciuki!!!Mam nadzieje ze beda te trojaczki !!!!Olcc glowa do gory i daj nam zaraz znac!!!!

    Olcc. lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3z0w3n8hp.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc trzymamy kciuki!!

    Olcc. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po zastrzyku, nie było tak strasznie :) Teraz czekam na owu i działam. Oby sie udało

  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, no to będzie się działoooo za kilka dni :) trzymam kciuki, żeby owulka była piękna i starania owocne :)

    Oddałam krewkę, do 16 mają być wyniki, jak wcześniej podchodziłam do tego na luzie tak po tej dzisiejszej tempce, przyszedł stres i siedzę jak na szpilkach ;/
    Jak się okaże że to nie ciąża, to może jestem na coś chora, skoro temperatura rośnie aż tak...

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wmawiaj sobie choroby!!:) Ja dzisiaj pierwszy raz w życiu miałam zgagę i też mam w głowie bardzo fajne myśli:D

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha. to ja do 2 nie spałam bo jakos dziwnie mi stalo cos w gardle i bylo mi niedobrze :D hahaha

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świry! <3 do tworków nas powinni zamknąć przed okresem:D

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mialyscie kiedyś takie mrowienie w brodawkach sutkowych? Normalnie tragedia robi mi się tak raz silniej raz słabiej. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie zaobserwowalam:/
    Do tego czuje trzeci dzien prawy jajnik...
    A libido? Rany mogłabym z wyrka nie wyłazic :O

    Czy kwalifikuje się juz do wariatkowa?

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah Ty powinnaś dostać @ wtedy kiedy ja!:D

  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka, ja nie miewam mrowienia, raczej pieczenie na mniej więcej 5 dni przed @, zobaczymy jak to teraz będzie..

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ