X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amellia wrote:
    Dziękuję. Sprawdzę krew, ale jakoś mi lepiej. ; *
    który masz dpo??

    Maja84 czekam na tego cienia :D

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że Monia się dzisiaj nie odzywa...martwię się...

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Widzę że Monia się dzisiaj nie odzywa...martwię się...

    Od wczoraj krwawi i pisze u siebie
    "Dziewczyny od wczoraj mam okres, jutro pobierają krew, wszystko się okaże, wydaje mi się ze mogłabym być w ciąży biochemiczne. Wczoraj się źle czułam, dzisiaj wszystkie objawy ustaly"

    Ja mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy.
    Ja też czekam na dobre wieści !

    zubii, Karma88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się totalnie skołowana.

    Wczoraj byłam u endokrynolog/internistki.

    Z tarczycą wszystko gra, ale generalnie przejrzała moje wszystkie wyniki i M też.
    Generalnie widziałam, że mocno nosem kręciła na mojego obecnego ginekologa w klinice.
    Że niby nasienie M jest wedlug niego ok i nawet moze byc dawca, a ona mowi, ze oczywiscie do in vitro to super, ale niektore parametry moznaby troche suplementami podrasowac.
    U mnie... roznie. Odnioslam wrazenie, ze ona ma wieksza wiedze na temat moich mutacji niz gin, a przynajmniej podpytywala o to czego nie byla pewna co genetyczka mowila.

    No i tak dziwnie. Kazala mi zrobic w 1-3dc:
    glukoze i insulinę z obciazeniem,
    estradiol,
    FSH, bo to moje mowila, ze jest w gornej granicy...
    SHBG,
    kortyzol,
    LH,
    17-OH progesteron,
    DHEA-S,
    testosteron

    potem w 11-12dc estradiol

    no i warto zrobic badanie u M:
    LH,
    FSH,
    TSH,
    testosteron, glukoza i insulina.

    Ogolnie to mowi, ze warto posprawdzac te rzeczy, a moj gin jakos sie tym nie zainteresowal.

    Tylko teraz nie wiem, zapomnialam spytac czy ta moja torbiel, jesli dalej by byla to moze zaburzyc wynik ktoregos badania?

    Ogolnie to zastanawiam sie nad zrobieniem kroku w tyl i odpuszczenie jeszcze na chwile dalsza stymulacje i sprawdzenie tego wszystkiego.

    Moj obecny gin jak mu mowilam o homocysteinie ostatnio to mowil, ze nie ma sensu jej badac no chyba, ze odstawie witaminy na 3 miesiace... Dodatnie ANA tez jakos go nie obeszly.

    Kuzwa czuje sie skolowana. M wsciekly, bo co lekarz to co innego mowi i jestesmy troche zawieszeni nad przepascia.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma - z mojego doświadczenia wiem, że czasami lepiej się zatrzymać i skupić na badaniach i leczeniu, żeby wszystko jakoś ogarnąć a później działać. Chyba wtedy jest mniej frustracji i rozczarowań.
    Jak już kiedyś pisałam - ja poświęciłam na to 10 miesięcy. Dużo, ale czas i tak mija.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Amellia Koleżanka
    Postów: 48 24

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    który masz dpo??

    Maja84 czekam na tego cienia :D


    17 dpo

  • Amellia Koleżanka
    Postów: 48 24

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Amellia daj nam koniecznie znać jak wynik będzie :)


    Jutro zrobię bete. ; )

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mam siły was nadrobić, bo dzisiaj pobiłam mój rekord i przejechałam 80km na rowerze. Wiem, że to może nie jakaś szałowa odległość, ale dla mnie to dużo. I padam.

    Izape, ja miałam taką kreskę 11dpo. Pokazała się po kilku godzinach. Na następny dzień taka sama, ale już po godzinie. A w jeszcze kolejny już w przepisowym czasie. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie też tak było :)

    Lunaris, Flowwer lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dajecie mi nadzieję: ) postanowiłam wstrzymać się i poczekać do piątku na @ i tak jak ma przyjść to przyjdzie a obawiam się ze jak bedzie negatyw to się w pracy pobecze i bedzie niefajnie dziewczyny zaczną wypytywać, a ja nie chce gadać z nikim z pracy póki niw bede pewna... A wiem ze się pobecze:p dzisiaj idziemy na horror do kina bp juz nie wiem co za sobą zrobic. Będę chodziła po ścianach do końca tygodnia, mam nadzieje ze warto: p w 15 dpo musi wyjść test juz wiarygodny

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Dziewczyny nie mam siły was nadrobić, bo dzisiaj pobiłam mój rekord i przejechałam 80km na rowerze. Wiem, że to może nie jakaś szałowa odległość, ale dla mnie to dużo. I padam.

    Izape, ja miałam taką kreskę 11dpo. Pokazała się po kilku godzinach. Na następny dzień taka sama, ale już po godzinie. A w jeszcze kolejny już w przepisowym czasie. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie też tak było :)
    bobo testem testowalas?

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amellia wrote:
    17 dpo
    gratulacje: ) długo się staracie?

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny :)
    Zagladam i co widze pieknie ten sierpien sie rozwija ;) oby tak dalej ;)
    Cieplutkie usciski dla Was ;) i oczywiście wiruski ¤₹៛₹¬μ¿°°¡^^μ|¤¤₹₹||§``

    staraczka1111, Lunaris, KateHawke, Flowwer, Aksamitna lubią tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape tak boboyestem. Inne testy w tym czasie nic nie pokazywały. Pepino z tesco wyszedł dopiero tydzień pozniej ;)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Melduję się totalnie skołowana.

    Wczoraj byłam u endokrynolog/internistki.

    Z tarczycą wszystko gra, ale generalnie przejrzała moje wszystkie wyniki i M też.
    Generalnie widziałam, że mocno nosem kręciła na mojego obecnego ginekologa w klinice.
    Że niby nasienie M jest wedlug niego ok i nawet moze byc dawca, a ona mowi, ze oczywiscie do in vitro to super, ale niektore parametry moznaby troche suplementami podrasowac.
    U mnie... roznie. Odnioslam wrazenie, ze ona ma wieksza wiedze na temat moich mutacji niz gin, a przynajmniej podpytywala o to czego nie byla pewna co genetyczka mowila.

    No i tak dziwnie. Kazala mi zrobic w 1-3dc:
    glukoze i insulinę z obciazeniem,
    estradiol,
    FSH, bo to moje mowila, ze jest w gornej granicy...
    SHBG,
    kortyzol,
    LH,
    17-OH progesteron,
    DHEA-S,
    testosteron

    potem w 11-12dc estradiol

    no i warto zrobic badanie u M:
    LH,
    FSH,
    TSH,
    testosteron, glukoza i insulina.

    Ogolnie to mowi, ze warto posprawdzac te rzeczy, a moj gin jakos sie tym nie zainteresowal.

    Tylko teraz nie wiem, zapomnialam spytac czy ta moja torbiel, jesli dalej by byla to moze zaburzyc wynik ktoregos badania?

    Ogolnie to zastanawiam sie nad zrobieniem kroku w tyl i odpuszczenie jeszcze na chwile dalsza stymulacje i sprawdzenie tego wszystkiego.

    Moj obecny gin jak mu mowilam o homocysteinie ostatnio to mowil, ze nie ma sensu jej badac no chyba, ze odstawie witaminy na 3 miesiace... Dodatnie ANA tez jakos go nie obeszly.

    Kuzwa czuje sie skolowana. M wsciekly, bo co lekarz to co innego mowi i jestesmy troche zawieszeni nad przepascia.
    Karma wiekszosc tych badan jest pod kątem pcos. Ja tez mam taki zestaw na najblizszy miesiac. Mój emek tez. Dobrze, ze zlecila duzo badań, bo chce wiedziec na czym stoicie.

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Amellia Koleżanka
    Postów: 48 24

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    gratulacje: ) długo się staracie?

    Jeszcze nie dziękuję. :-) Staramy się od roku, ale pierwsza ciążę, po 2 miesiącach starań niestety straciłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ale mam stracha,jutro testowanie ;)

    zubii lubi tę wiadomość

  • Amellia Koleżanka
    Postów: 48 24

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Kochane ale mam stracha,jutro testowanie ;)

    Trzymamy kciuki za Ciebie i Kruszynkę. :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzisiaj cały dzień bolą jajniki, przed chwilą miałam taki skurcz, że zgięłam się w pół..
    Na pewno nie okresowe, jestem już po, dzisiaj 6 d.c...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Melduję się totalnie skołowana.

    Wczoraj byłam u endokrynolog/internistki.

    Z tarczycą wszystko gra, ale generalnie przejrzała moje wszystkie wyniki i M też.
    Generalnie widziałam, że mocno nosem kręciła na mojego obecnego ginekologa w klinice.
    Że niby nasienie M jest wedlug niego ok i nawet moze byc dawca, a ona mowi, ze oczywiscie do in vitro to super, ale niektore parametry moznaby troche suplementami podrasowac.
    U mnie... roznie. Odnioslam wrazenie, ze ona ma wieksza wiedze na temat moich mutacji niz gin, a przynajmniej podpytywala o to czego nie byla pewna co genetyczka mowila.

    No i tak dziwnie. Kazala mi zrobic w 1-3dc:
    glukoze i insulinę z obciazeniem,
    estradiol,
    FSH, bo to moje mowila, ze jest w gornej granicy...
    SHBG,
    kortyzol,
    LH,
    17-OH progesteron,
    DHEA-S,
    testosteron

    potem w 11-12dc estradiol

    no i warto zrobic badanie u M:
    LH,
    FSH,
    TSH,
    testosteron, glukoza i insulina.

    Ogolnie to mowi, ze warto posprawdzac te rzeczy, a moj gin jakos sie tym nie zainteresowal.

    Tylko teraz nie wiem, zapomnialam spytac czy ta moja torbiel, jesli dalej by byla to moze zaburzyc wynik ktoregos badania?

    Ogolnie to zastanawiam sie nad zrobieniem kroku w tyl i odpuszczenie jeszcze na chwile dalsza stymulacje i sprawdzenie tego wszystkiego.

    Moj obecny gin jak mu mowilam o homocysteinie ostatnio to mowil, ze nie ma sensu jej badac no chyba, ze odstawie witaminy na 3 miesiace... Dodatnie ANA tez jakos go nie obeszly.

    Kuzwa czuje sie skolowana. M wsciekly, bo co lekarz to co innego mowi i jestesmy troche zawieszeni nad przepascia.

    Ja już je wszystkie przeszłam... a mam 6c dopiero... torbiel też miałam. Akurat przy robieniu wyników. Nie wiem czy coś zaburzyła ale podejrzewam że teraz też mam i wyniki totalnie w drugą stronę poleciały. Pod wykresem mam zdj tabelek z wynikami które robię co cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, na wyniki których konkretnie hormonów wpłynęła Ci torbiel? Które są bardzo różne od poprzednich???

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ