X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Silny ból jajnika.
Odpowiedz

Silny ból jajnika.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od owulacji cały czas dość mocno ciągnie i boli mnie lewy jajnik. Ból nasila się przy chodzeniu, siedzeniu, zasypianiu, czy jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Do tego ból pleców jak na okres. Czy u was miało to miejsce po poczęciu?

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małaczarna jak długo starasz się o dziecko :)? Bo ja tak jak Ty miałam na samym początku starań czyli szukanie wszystkiego co się dało żeby tylko do ciąży pasowało :p
    Ja nie byłam i raczej nie jestem w ciąży ale ból jajnika mam taki jak opisujesz. Wpadnij jutro do mnie nabwykres to zobaczysz czy skoczyła temp czy jednak poszła w dół i wtedy zobaczysz czy u mnie to coś zwiastowało czy nie-ale raczej u mnie na pewno nie. Okres mam mieć jutro.
    Powodzenia:)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ