X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Skąpa miesiączka czy implantacja??
Odpowiedz

Skąpa miesiączka czy implantacja??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 9 listopada 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    Pewnie niektóre mnie zlinczują za założenie nowego tematu ale przejzalam już chyba wszystkie możliwe strony na ten temat i jakoś nie mogę się doszukać swojego przypadku.. Mam nadzieje ze pomożecie.
    Pół roku temu przestałam brać tabletki anty, okres się rozregulował raz 24 raz 39 potem chyba 29 i 25 dni. Ostatnia miesiączkę miałam 15.10 owulacje wyznaczyłam dzięki testom owulacyjnym i pozytywny ukazał się 30.10 czyli 17 dc. Wg ulotki owulacja 24-36 h. Były staranka. Pózniej od 20 dc kawa z mlekiem lekkie plamienia (pare kropel na wkładce). 24 rano kilka kropel krwi i brązowe plamienia do popołudnia potem prawie czysto. Wczoraj to samo a dzisiaj rownież plamienie troche mocniejsze (o wiele bardziej widoczne na wkładce i przy podcieraniu) brunatne! Nie jest to czysta krew na pewno ale nie są tez takie jasne jak wcześniej. Stosunkowo te pierwsze krople krwi pojawiły się 6dpo. Dzisiaj 8dpo i trochę gorzej. Wczoraj czułam się okropnie wszystkie mięśnie mnie bolały i byłam strasznie słaba, dzisiaj już jest trochę lepiej ale boli mnie brzuch czasami. Przestałam prowadzić wykres i bardzo żałuje ponieważ teraz pewnie wiedziała bym więcej co się ze mną dzieje. Nie wiem czy to jest miesiączka czy może implantacją... Na test wydaje mi się za wcześnie. Martwi mnie to bo okres zazwyczaj w 2-3 dni był taki ze co 2h do ubikacji i czysta krew. 2 dni przed miesiączka zawsze brązowe plamienia a teraz jakby się utrzymywały... Okres powinnam dostać dopiero za tydzień w niedziele lub poniedziałek jeśli liczyć 14 dni od owu...

    Dziewczyny co o tym sądzicie? Myślicie ze to miesiączka?

    Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

    Agiix
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 9 listopada 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agiix powiem Ci szczerze, skad mozemy wiedziec? czy gdybym ja Ciebie o to zapytala odpowiedzialabys mi? no mysle ze nie bardzo, nie zrozum mnie zle, ale nasze organizmy sa nieprzewidywalne, znajdzie sie mnostwo dziewczyn ktore tak mialy i nic jak i takie u ktorych to byla ciaza no i naprawde nie ma reguly a jeszcze wiecej takich, ktore nigdy takiej sytuacji nie mialy. musisz po prostu CZEKAC - jedyne co moge Ci powiedziec, potem zrobisz test i sie dowiesz czy to byla miesiaczka czy nie.

    Agiix lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 9 listopada 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam i czekam, ale w takim oczekiwaniu można zwariować a czasem dobrze dowiedzieć się o podobnych przypadkach.

    Agiix
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 9 listopada 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak plamisz po ovu, to powinnaś w pierwszej kolejności zbadać progesteron. poczytaj o tym.

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 9 listopada 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz zdarzyło mi się takie plamienie jak teraz

    Agiix
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 11 listopada 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agiix mamy podobny problem :) Miesiączkę powinnam dostać za jakieś 4 dni (9 dni po ovu). Ale od trzech dni mam jednorazowe plamienia, a przy tym ból prawego jajnika dość silny. Plamienie pojawiło się rano. Potem czysto cały dzień. Drugi dzień znowu rano plamienie (jasna krew) myślałam że @ się rozkręci i zaznaczyłam na wykresie nowy cykl. @ się przez cały dzień nie rozkręciła a wręcz zatrzymała i kolejny dzień czysto. Dziś rano to samo i do teraz jak na razie czysto. Nie wiem co mam o tym sądzić. Ciągle boli mnie jajnik innych objawów ciążowych brak. Czekam. Doda jeszcze że to był pierwszy cykl z bromergonem na obniżenie prolaktyny. Myślałam , że @ dostałam wcześniej w wyniku leków. Jestem ciekawa co wyjdzie u Ciebie.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 11 listopada 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka u mnie bez zmian, jednorazowe plamienie jasna krwią pózniej znowu "brudno". Ból jajników delikatny czasami kłują. We wtorek pójdę do ginekologa i zobaczymy co z tego wyniknie... Dla świetego spokoju w poniedziałek rano albo wtorek przed lekarzem zrobię test żeby wykluczyć ewentualna ciąże... Informuj co się u Ciebie dzieje

    Agiix
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 12 listopada 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj cisza. Żadnych plamień tylko lekki ból jajnika. Czekam jeszcze parę dni i zatestuję. Nie chcę się napalać.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u ginekologa jednak dzisiaj dosłownie przed chwila. Wykluczył polipy, torbiele itp wszystko ze mną dobrze. To plamienie to według niego na pewno to nie jest miesiączka mówił ze może to być plamienie poowulacyjne które może trwać do początku miesiączki lub zagnieżdżanie się zarodka. Dostałam skierowanie na bhcg i mam je zrobić jutro i w poniedziałek drugi raz jeśli jutro będzie ujemne. Dostałam tez receptę na duphospan ale mam wykupić dopiero jeśli okaże się bhcg wyższe niż 2. Także jutro lub z początkiem tygodnia wszystko się wyjaśni. U mnie ciszy nie ma zbytnio lekkie plamienie czasami trochę samej jasnej krwi. Trzymam kciuki żeby u Ciebie była implantacją. Jak zatestujesz daj znać. Ja tez nie chciałam się napalać ale lekarz sam mi dał nadzieje mówiąc ze to nie miesiączka ;P

    Agiix
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 12 listopada 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobote mam termin miesiączki. Planuję zrobić test w niedzielę bo dłużej nie wytrzymam. Dam znać co wyszło. Mam nadzieję, że bedą dwie kreseczki. U Ciebie chociaż coś wiadomo. Trzymam kciuki za Ciebie mocno ;) może to jednak implantacja:) Oby nasze marzenia się spełniły.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie znowu plamienie i ból miesiączkowy. Raczej przyjdzie @.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 13 listopada 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cały czas krwawienie bhcg ujemne... Chyba nie ma się co łudzić...

    Agiix
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agiix może w tym cyklu się uda. Ja dostałam @. Lece na przeciwbólowych. Powodzenia w tym cyklu.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda... Życzę Ci wtem piatek13 żeby w nastepnymcyklu Ci się udało! Trzymam szczerze kciuki!:)

    Watpię żeby się udało ale nadzieja umiera ostatnia :)!

    Agiix
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 17 listopada 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie miesiączka się jeszcze nie pojawiła... W poniedziałek zero jakichkolwiek plamien a dziś z rana lekko różowy śluz i to wszystko.

    Agiix
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 17 listopada 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A test robiłaś? Może to ciąża.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek z krwi i było ujemne... Chociaż jeśli zagnieżdżenie było 12dpo mogło być za wcześnie robione ale watpię...

    Agiix
  • Kami25 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Wam :) Piszcie co tam u Was wyszlo ☺☺ ja plamilam przedwczoraj tj. 17 listopada okres planowany na niedziele. Dzis zrobilam bete czekam na wyniki do 13 strasznie sie denerwuje bo dlugo sie staramy. Piersi sa mega obolale pelne i ciezkie. Do tego biegam co chwile siku. Mam zawroty glowy i slabi mnie. Moze sobie wyolbrzymiam wszystkie objawy :( Mialam wyluzowac ale nie potrafie :( Teraz jestem w 27 dniu cyklu a 11 dni po owu. Myslicie ze wyszlo by juz cos z krwi??

    Córcia Tosia 17.02.2009
    Synek Gabryś 17.07.2011
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 19 listopada 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak wyniki?
    Mi 11 dpo nic nie wyszło jutro albo w sobotę testuje ponownie :)

    Agiix
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 19 listopada 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kami25 mam nadzieje ze ze szczęścia zaniemowilas?

    Agiix
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ