X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sluz , pozytywny test owu po Owulacji
Odpowiedz

Sluz , pozytywny test owu po Owulacji

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • NysiaMisia Koleżanka
  Postów: 31 7

  Wysłany: 16 lipca 2017, 21:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam Was Staraczki , otóż jestem mamą już jednego synka o którego starałam się poprzez testy owu i udało się . Testy po owulacji po jakimś czasie zaczęły być pozytywne i po jakimś czasie i ciążowe . Teraz staramy się o drugie maleństwo również z testami owu. i mocne dwie kreski pojawiły się wieczorem z 13 na 14 i cały 14 . Dzisiaj jest 3 dzień po owulacji i robię codziennie po 3 / 4 testy owu i tak to po owulacji były baldziochy starszne prawie nie widoczne a godzinę temu zrobiłam i prawie pozytywny wyszedł . Bardzo widoczna kreska testowa i prawie tak mocna jak ta druga . Z czym od dzisiaj rana zaczęłam brać Luteine pod język . Śluz bardzo obfity i lepki i biały . I teraz nie wiem bo nie pamiętam ile po pierwszym zajściu miałam pozytywne a też brałam Luteinę , i czy już nie wykazuję że doszło do zapłodnienia . No sama nie wiem , zgupiałam już .

  cb7wflw1vorclz8h.png
  961lqps6i1qz5ant.png
 • Aoife Debiutantka
  Postów: 12 0

  Wysłany: 20 lipca 2017, 11:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja miałam idealnie piękny owulacyjny w 23 dniu cyklu, ciąży brak ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ