Forum W oczekiwaniu na testowanie Sluz , pozytywny test owu po Owulacji
Odpowiedz

Sluz , pozytywny test owu po Owulacji

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • NysiaMisia Koleżanka
  Postów: 31 7

  Wysłany: 16 lipca 2017, 21:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam Was Staraczki , otóż jestem mamą już jednego synka o którego starałam się poprzez testy owu i udało się . Testy po owulacji po jakimś czasie zaczęły być pozytywne i po jakimś czasie i ciążowe . Teraz staramy się o drugie maleństwo również z testami owu. i mocne dwie kreski pojawiły się wieczorem z 13 na 14 i cały 14 . Dzisiaj jest 3 dzień po owulacji i robię codziennie po 3 / 4 testy owu i tak to po owulacji były baldziochy starszne prawie nie widoczne a godzinę temu zrobiłam i prawie pozytywny wyszedł . Bardzo widoczna kreska testowa i prawie tak mocna jak ta druga . Z czym od dzisiaj rana zaczęłam brać Luteine pod język . Śluz bardzo obfity i lepki i biały . I teraz nie wiem bo nie pamiętam ile po pierwszym zajściu miałam pozytywne a też brałam Luteinę , i czy już nie wykazuję że doszło do zapłodnienia . No sama nie wiem , zgupiałam już .

  cb7wflw1vorclz8h.png
  961lqps6i1qz5ant.png
 • Aoife Debiutantka
  Postów: 12 0

  Wysłany: 20 lipca 2017, 11:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja miałam idealnie piękny owulacyjny w 23 dniu cyklu, ciąży brak ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ