X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sluz rozciagliwy po owu
Odpowiedz

Sluz rozciagliwy po owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane, mam nie lada zagadke od wczoraj. Owulacje mialam 31 grudnia (16dc) a od wczoraj (4dpo) mam sluz rozciagliwy plodny z domieszka bialego gestego. Miala tak ktoras z Was? Prosze pomozcie, wiem, ze na Was zawsze mozna liczyc. Z gory dziekuje za kazda odpowiedz

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam dzisiaj, tez 4 dni po ovu :)
    I dokladnie taki sam- bialy z domieszka rozciagliwego :0 moze dobry znak?

  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się okaże za 6 dni;)
    trzymam kciuki za Ciebie:)

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, również trzymam kciuki za Ciebie :) dzisiaj znowu śluz biały, z lekką domieszką rozciągliwego, a u Ciebie jak???? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam zagadkę, bo ja z kolei mam od wczoraj (12 dpo) wodnisty śluz i jakiś taki dziwny, a zawsze przed @ miałam gęsty i kremowy, miała tak któraś?
    nie chcę sie doszukiwać objawów, bo wczoraj krew negatywnie i brzuch odzywa się czasami jak na @ ale takich rewelacji nie miałam jeszcze

    a rozciągliwy kilka dni po ovu też miałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2014, 15:42

  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już normalny, klejący momentami a momentami kremowy. AgaW jeśli czekasz na @ (1-3 dni) to niestety może być jej objaw, bo spada ilość progesteronu

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam i doczekać się nie mogę. jutro raczej też nie będzie, bo temp. jeszcze nie spadła, a spada zawsze dzień wcześniej

  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jak to jest z tymi cyklami, to, że zawsze spadała nie znaczy, że w tym miesiącu jakiś czynnik nie zakłócił Twojej równowagi hormonalnej. Choć życzę Ci z całego serca, aby to byłą jednak ciąża:) trzymam kciuki i czekam na wieści:)

    iza776 lubi tę wiadomość

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie obejrzałam Twój wykres i nie chcę Cię nakręcać, ale wygląda ciążowo:) Oby się zazieleniło:)

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram się nie nakręcać, w piątek krew była ujemna, lek. kazał powtarzać w poniedziałek, bo podobno bhcg ma czas się pojawić nawet do 5 dni od spadku temp., który może sugerować implantację
    jutro się okaże, chociaż już straciłam 90% nadziei na ten cykl

  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie trać nadziei, jak dla mnie sprawa jest jasna, po prostu było za wcześnie:) Wierzę, że będzie dobrze i usłyszysz "gratuluję, jest Pani w ciąży!":)))
    Daj znać jutro jaki wynik bety

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta < 1, do tego spadek temp, więc czekam na @. oby przyszła jak najprędzej i żeby ovu była w jakimś sensownym terminie (np 16 dc, a nie 22 :)

  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh... Skąd ja to znam, albo brak owulacji choć program je wyznacza, albo późne owulacje w 21 dc, koszmar, ale czego się nie robi:) U mnie w tym cyklu dalej nici, więc teraz pół roku przerwy i w maju hsg...

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do następnej ovu mam zamiar skupić się na zgubieniu pozostałości po świętach :) może to pomoże :)

    Miśka003, a to w oczekiwaniu na hsg nie można próbować? szkoda troszkę czasu...

    poza tym trzeba mieć zawsze nadzieję, sama jestem przypadkiem "niemożliwym" tzn, wg wielu lekarzy bez leków nie powinnam była zajść w ciążę, nie mówiąc o jej donoszeniu do końca, za dwa tygodnie, moje "niemożliwe" skończy 4 latka :)

    Miśka trzymam kciuki :)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA MIALAM TAKI WLASNIE WCZORAJ A DZIS Z RANA POMARANCZOWY SLUZ....mam nadzieje ze to nie miesiaczka bo mam rozciagliwy zawsze przed samiuska miesiaczka.

    Unlike lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Miśka003 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW: pewnie masz rację, że szkoda czasu, ale ja tego bardzo teraz potrzebuję a poza tym chcę schudnąć parę kilo, żeby pomóc moim jajnikom. A jeśli chodzi o CUDeńka to mam jeden w domu, właśnie zaczyna chodzić, wiem o czym mówisz:)


    weronika86: jeśli do @ masz jeszcze ponad tydzień to nie śluz wskazujący na nią tylko wahania hormonów - w normalnym cyklu albo ciąży - oby to było to drugie, trzymam kciuki:)

    Doświadczamy różnych cudów, jedne są materialne inne duchowe, a mój najpiękniejszy Cud śpi w łóżeczku obok...;******

  • dorotekkk91 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 lipca 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ostatni @ mialam 24 czerwca , 26 lipca powinnan dostac kolejny @ ale go nie ma , kochalam sie z chlopakiem w dni plodne dokladnie w dniu owulacji12 lipca .Trzy dni po dniach plodnych zaklulo mnie cos 2 razy w jajnik . Dzis zauwazylam u siebie śluz taki twarożkowy z grutkami nigdy takiego nie mialam . Może to oznaczac ciaze ? Mam na brzmiałe piesi od czasu do czasu zakluja mnie jajniki jak przed @ , raz mi bylo slabo w pracy . Bardzo bym chciala zeby tak bylo .A może któraś z was tak miała ? Z góry dziekuje za odpowiedz :)

    dorotekkk91
  • Olye Koleżanka
    Postów: 65 4

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorotekkk91 wrote:
    Hej dziewczyny ostatni @ mialam 24 czerwca , 26 lipca powinnan dostac kolejny @ ale go nie ma , kochalam sie z chlopakiem w dni plodne dokladnie w dniu owulacji12 lipca .Trzy dni po dniach plodnych zaklulo mnie cos 2 razy w jajnik . Dzis zauwazylam u siebie śluz taki twarożkowy z grutkami nigdy takiego nie mialam . Może to oznaczac ciaze ? Mam na brzmiałe piesi od czasu do czasu zakluja mnie jajniki jak przed @ , raz mi bylo slabo w pracy . Bardzo bym chciala zeby tak bylo .A może któraś z was tak miała ? Z góry dziekuje za odpowiedz :)



    twarożkowy śluz to nie objaw grzybicy?
    Jeśli wczoraj miałaś mieć okres to już możesz zrobić test :)

    Kajoinka lubi tę wiadomość

    <3 <3
  • aniaz Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Czy to możliwe żeby mieć śluz rozciągliwy na kilka dni przed @? z odrobiną krwi?

    aniaz
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ