X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Śluz tydzień po owu
Odpowiedz

Śluz tydzień po owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 6

    Wysłany: 20 listopada 2021, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Jaki miewacie śluz tydzień po owulacji?
    Ja dziś 7 dzień po i od wczoraj mam rozciągliwy jak na owu... Zrobiłam test owulacyjny - negatywny. Test ciążowy również. Od kilku dni boli mnie jajnik z którego była owulacja. 5 dpo miałam kilkugodzinny ból podbrzusza i dwudniowe plamienia. Doradźcie coś, bo wariuję 😳

  • Aypis Autorytet
    Postów: 786 913

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy raczej będą wychodziły jeszcze negatywne, ale gdzieś czytałam, że jeśli śluz jest inny niż zwykle (bo w sumie nie powinno go być) to to dobry znak :D

    💊 udało się w 1 cyklu stymulowanym clo

    ⏸ 8.06
    ❌ 23.08 - podejrzenie monosomii chromosomu X (nifty pro)
    💗 8.09 - amniopunkcja wykluczyła zespół Turnera - zdrowa Łucja! 👧🏼

    ☀️ 27.01.23 - Lusia już z nami! 37+2 / 2750g / 55cm
    age.png
  • Myszakat Znajoma
    Postów: 31 4

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj w klubie . U mnie 8 dpo boki mnie jajnik ten z niego miałam owulacje… i dzisiaj delikatny różowy ślad na bieliźnie ….

  • Myszakat Znajoma
    Postów: 31 4

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A No i dużo śluzu. Natomiast nie wiem czy to nie spowodowane Luteina która przyjmuje .

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 293 52

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszakat wrote:
    Witaj w klubie . U mnie 8 dpo boki mnie jajnik ten z niego miałam owulacje… i dzisiaj delikatny różowy ślad na bieliźnie ….
    U mnie taki ból jajnika był 7 dni po owulacji. Teraz jestem 9dni po owu. Kiedy testujesz? 🙂

  • Gosia84 Przyjaciółka
    Postów: 87 36

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie obfity śluz . Zero grudek . Za tydzień mam dostać okres albo i nie 😌

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 10:38

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ