Forum W oczekiwaniu na testowanie [email protected] a duże Bóle brzuszka
Odpowiedz

[email protected] a duże Bóle brzuszka

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malinka. Nowa

Wysłany: 6 listopada 2016, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny .
    Kolejny raz staram się z moim przyszłym mężem o bobaska dodam że to trzecia próba z racji tego że przedtem jakoś nie czułam żadnych znaków co do ciąży to teraz czuję coś innego dokładnie jutro mam dostać @ ból brzucha i skąpe "sutki" i nabite piersi dają mi oznaki że coś może się dziać z moim ciałem nie wiem czy się nakręcam ale sądzicie że jest jakaś szansa na ciążę ? Boję się bardzo ze jutro @ rano mnie zaskoczy i znów będę zawiedziona jak i mój partner bo bardzo chce tego .. czy może ktoś mi pomoże doradzi ? Czytałam wiele forum na ten temat i słyszałam że pierwsza @ może też być normalna jak i bóle brzuszka
    Czekam na odpowiedzi serdeczne dzięki

Malinka.
  • CzeresniowaMama Autorytet

Wysłany: 6 listopada 2016, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, ze taka zupełnie normalna to nie. Krwawienie to raczej plamienie, na pewno mniej obfite jak podczas miesiączki. Brzuch mnie rzeczywiście bolał, pobolał i przestawał - przy @ juz nie puszczał. U każdego to raczej indywidualna kwestia. Powodzenia

Córcia 05.11.2012! :) Naturals
    AMH 3.99
    Morfologia 2%
    Kwalifikacja.
    Długi protokół.
    WIERZYMY!
  • agnieszka1290 Ekspertka

Wysłany: 7 listopada 2016, 10:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra cioteczna miała krwawienie ( nie miesiączka) do 3 miesiąca ciąży dopiero w 4 mc dowiedziała się , że jest w ciąży. Oczywiście się nie starali o dziecko dlatego nawet się nie spodziewała , że może być w ciąży.
    Bolały ją jajniki , żłe samopoczucie ale myślała , że to coś innego ♥♥

• Malinka. Nowa

Wysłany: 7 listopada 2016, 15:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki bardzo za dobre rady i słowa dziś planowana @ lecz jej nadal nie ma ciągnie mnie w janikach jak za dużo chodzę ale delikatnie raz na jakiś czas poczekam do końca tygodnia i wtedy zrobię test i umowie się do pani ginekolog. Mam koleżankę która miała podobne dolegliwości ból brzucha jak na @ ale po tyg. Nie dostała zrobiła test i wyszedł pozytywny dodam że miała również nie planowaną ciążę . Oby i mi się teraz udało

Malinka.
  • agnieszka1290 Ekspertka

Wysłany: 7 listopada 2016, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żebyś zobaczyła 2 tłuste krechy !!:-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego