X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Spóźnia mi się miesiączka
Odpowiedz

Spóźnia mi się miesiączka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eilis Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 lutego 2022, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Rok temu urodziłam dziecko. Po porodzie Moje cykle trwają 33-34 dni. Spóźnia mi się miesiączka już 7 dni. Zazwyczaj mi się to nie zdarza. Zrobiłam dwa testy i wyszły negatywne. Za tydzień wizyta u ginekologa i przed tym ponownie zrobię test. Czy któraś z pań miała podobnie? Coraz bardziej się denerwuje.

  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 15 lutego 2022, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak miałam... Okazało się że cykl po prostu się wydłużył niespodziewanie do 38 dni. Nie ma co panikować. Jeśli dalej się nie pojawi, to wizyta u gina wskazana. Może miałaś jakieś stresy ostatnio?

    Natura płata figle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2022, 21:06

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Eilis Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 lutego 2022, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Tak miałam... Okazało się że cykl po prostu się wydłużył niespodziewanie do 38 dni. Nie ma co panikować. Jeśli dalej się nie pojawi, to wizyta u gina wskazana. Może miałaś jakieś stresy ostatnio?

    Natura płata figle

    Ciężko powiedzieć. Na pokładzie roczniak, tydzień temu jakby rozkładało mnie przeziębienie. To już Mój 41 dzień cyklu. Pamiętam, że zdarzyło mi się mieć przerwę od miesiączki, nie panikowałam, czekałam. Teraz Ciężko u mnie dostać się do ginekologa strasznie długie terminy. Może faktycznie coś się przesunęło. Dziękuję Ci, choć trochę mnie uspokoiłaś :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ