X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Spóźniający okres
Odpowiedz

Spóźniający okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 94Magda Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 14 lipca 2023, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam :-) mam parę pytań może któraś z was też tak miała i coś podpowie.
    Od 9.07 powinnam mieć okres, nie dotarł jeszcze. Dzis 36dc niby 17dpo. Miałam objawy tj bardzo wrażliwe, czerwone i swędzące sutki, żyłki na nich. W dniu kiedy miała być test negatywny. Powtórzony jeszcze raz 2 dni później też negatywny. Temperatury utrzymują się na poziomie 37 lub więcej. Zrobiłam dziś betę i progesteron beta wyszła <0.20U/I
    progesteron (s) 25.600 nmol/l
    Progesteron (jedn.tradyc) 8.038 ng/ml.
    Tydzień przed @ bolalo mnie podbrzusze jak na okres I w sumie do tej pory je czuję w ciągu dnia parę razy.
    Czy jest szansa że coś się poprzestawiało i to jednak może być ciąża? Jutro mam wesele i się zastanawiam czy pić alkohol czy lepiej nie.
    Narzeczony mnie pociesza że póki nie mam okresu to piłka w grze, ja już nastawiona na płacz bo 16cykli się staramy i w sumie pierwszy raz mam jakieś można by powiedzieć ciążowe objawy.

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 14 lipca 2023, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    94Magda wrote:
    Cześć Wam :-) mam parę pytań może któraś z was też tak miała i coś podpowie.
    Od 9.07 powinnam mieć okres, nie dotarł jeszcze. Dzis 36dc niby 17dpo. Miałam objawy tj bardzo wrażliwe, czerwone i swędzące sutki, żyłki na nich. W dniu kiedy miała być test negatywny. Powtórzony jeszcze raz 2 dni później też negatywny. Temperatury utrzymują się na poziomie 37 lub więcej. Zrobiłam dziś betę i progesteron beta wyszła <0.20U/I
    progesteron (s) 25.600 nmol/l
    Progesteron (jedn.tradyc) 8.038 ng/ml.
    Tydzień przed @ bolalo mnie podbrzusze jak na okres I w sumie do tej pory je czuję w ciągu dnia parę razy.
    Czy jest szansa że coś się poprzestawiało i to jednak może być ciąża? Jutro mam wesele i się zastanawiam czy pić alkohol czy lepiej nie.
    Narzeczony mnie pociesza że póki nie mam okresu to piłka w grze, ja już nastawiona na płacz bo 16cykli się staramy i w sumie pierwszy raz mam jakieś można by powiedzieć ciążowe objawy.

    Prawdę mówiąc prędzej postawiłabym na przesunięta owulacje niz to, ze jestes 17dpo z takim progiem i ujemna beta 😉 mialas monitoring? Jesteś pewna owulacji?

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • 94Magda Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 14 lipca 2023, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam obserwacji i żadnej pewności kiedy dokładnie była owulacja.
    Czyli najlepiej powtórzyć testy za parę dni?

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 14 lipca 2023, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    94Magda wrote:
    Nie miałam obserwacji i żadnej pewności kiedy dokładnie była owulacja.
    Czyli najlepiej powtórzyć testy za parę dni?

    Myślę, ze tak. Skoro tydzień przed testem bolal Cie brzuch okresowo to równie dobrze mógłby to być bol owulacyjny, a wtedy progesteron, który zrobiłaś wskazywałby na wystąpienie owulacji i to, ze jestes ok. 7dpo. Czyli myślę, ze nawet do tygodnia czasu - albo okres przyjdzie, albo beta będzie juz wtedy wiarygodna.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • 94Magda Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 15 lipca 2023, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za pomoc :) także czekam i zobaczymy co z tego wyjdzie.

  • Tynka96 Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 22 lipca 2023, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam zagwostke bo dziwna sytuacja troszkę. Odpuściliśmy z narzeczonym jakieś starania i ogólnie przeszliśmy na stosunek przerywany. Ale dokładnie 25 czerwca kochaliśmy się do końca. 27 czerwca dostałam okres trwał 4 dni. Potem tak jakoś wyszło że cały lipiec nie było nic. Wczoraj powinnam dostać okres a nie przyszedł. Zawsze mam co 24 dni. Jedynie co to zaobserwowałam na wkładce taki jakby śluz kawa z mlekiem ale dosłownie malutko. I dzisiaj jak szyjkę sprawdzałam jest mięciutka i całkowicie zamknięta i śluz dalej taki mleczny kawowy. Byłam pewna że dostanę okres bo naprawdę brzuszek mnie pobolewal piersi no jak stanik ściągnęłam to jakbym kamienie miała. I ból lędźwi wczoraj okropny. Boje się test zrobić chyba do poniedziałku poczekam bo jak to możliwe żeby coś się wydarzyło z seksu przed okresem....🙈

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 22 lipca 2023, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka96 wrote:
    A ja mam zagwostke bo dziwna sytuacja troszkę. Odpuściliśmy z narzeczonym jakieś starania i ogólnie przeszliśmy na stosunek przerywany. Ale dokładnie 25 czerwca kochaliśmy się do końca. 27 czerwca dostałam okres trwał 4 dni. Potem tak jakoś wyszło że cały lipiec nie było nic. Wczoraj powinnam dostać okres a nie przyszedł. Zawsze mam co 24 dni. Jedynie co to zaobserwowałam na wkładce taki jakby śluz kawa z mlekiem ale dosłownie malutko. I dzisiaj jak szyjkę sprawdzałam jest mięciutka i całkowicie zamknięta i śluz dalej taki mleczny kawowy. Byłam pewna że dostanę okres bo naprawdę brzuszek mnie pobolewal piersi no jak stanik ściągnęłam to jakbym kamienie miała. I ból lędźwi wczoraj okropny. Boje się test zrobić chyba do poniedziałku poczekam bo jak to możliwe żeby coś się wydarzyło z seksu przed okresem....🙈
    Okres miałaś. W lipcu nie było już nic także w ciąży nie jesteś.😁 Po prostu zawirowania hormonalne. Nie dostaniesz okresu to idź do ginekologa to cię przebada i da leki☺️ a kolejna sprawa że jeśli nie chcesz dziecka to trzeba się zabezpieczać bo stosunek przerywany nie jest antykoncepcją a po drugie nawet regularne współżycie nie daje gwarancji. Niektóre z nas tu latami walczą o dwie kreski także zluzuj bo to też może być przyczyną twojego spóźnienia 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2023, 13:27

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Tynka96 Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 22 lipca 2023, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie chcemy ale bez parcia jakoś dlatego stwierdziliśmy że na wakacje przystopujemy sobie a w sumie przez 12 lat się nie zabezpieczamy zazwyczaj był przerywany ale mamy świadomość że to żadna antykoncepcja,ale no raz się tak zdarzyło w czerwcu że doszedł i świruje 😂

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 22 lipca 2023, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka96 wrote:
    Ogólnie chcemy ale bez parcia jakoś dlatego stwierdziliśmy że na wakacje przystopujemy sobie a w sumie przez 12 lat się nie zabezpieczamy zazwyczaj był przerywany ale mamy świadomość że to żadna antykoncepcja,ale no raz się tak zdarzyło w czerwcu że doszedł i świruje 😂
    Świrujesz i to za bardzo bo testy już by wychodziły to po pierwsze a dwa że to już termin drugiego okresu. A cykl mogłaś mieć bezowulacyjny i się wydłuży lub owulacja była później niż myślisz i też się wydłuży☺️ a jak nie dostaniesz to idź do ginekologa,zrobi ci badania i przepisze leki na wywołanie ☺️

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej dziewczyny, polecam Wam ciekawe konto, które odkryłam. Prowadzą go położne, bardzo wartościowe treści, może też Wam się przydać😊
    https://instagram.com/specjalistkiodnieplodnosci?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ